Dárkový balíček Uncaria ,,DETOX" 3 x100 g

Kód: 4746
Akce Novinka
–10 %
Dárkový balíček Uncaria ,,DETOX"  3 x100 g
–10 % 678 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Sleva 10 % oproti zakoupení produktů samostatně.

DÁRKOVÉ BALENÍ od Uncaria Balíček DETOX - zbavte se zátěže je doplněk stravy.  Program podpory zdraví Balíček DETOX - zbavte se zátěže. V balíčku najdete trio nejúčinnějších bylin (po 100 g), používaných k očistě organizmu, které patří mezi významné bylinky Jihoamerické etnomedicíny. Jsou to Manayupa, Flor de Arena a Hercampuri. V balení najdete 3x 100 g sušených bylin pro přípravu odvaru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček DETOX Uncaria

DÁRKOVÝ BALÍČEK a pro detoxikaci organismu obsahuje trojici populárních bylin z Amazonie a pohoří Andy, které domorodí obyvatelé těchto oblastí využívají už po staletí. Kúra je určená na dobu 3 měsíců.

Jaké bylinky najdete v balíčku DETOX?

V horských oblastech Jižní Ameriky můžete najít velkou spoustu běžných i vzácných bylinek, ze kterých domorodí obyvatelé připravují nejrůznější odvary, přidávají je do jídla nebo je využívají pro rituální oblasti. Mezi známou bylinku kvetoucí krásným růžovým květem patří rostlina zvaná Manayupa, která roste převážně v horských údolích. Už prastaří Inkové si tohoto krásně kvetoucího keříku všimli a naučili se ho využívat. Užívat ji mohli však jen členové vyšší společnosti a její konzumace se často pojila s obřadními rituály.

V jazyce domorodých indiánů znamená Manayupa “mající nesčetné účinky”, což nám napovídá, jak významná a blahodárná bylinka to je. Díky svým dlouhým a silným kořenům se dokáže udržet i na velmi náročném povrchu a zvládá vzdorovat suchu i dalším nástrahám jihoamerických And. Povolená tvrzení dovolují označit bylinku Manayupa jako rostlinu podporující správnou činnost jater.

Ochutnejte bylinný čaj ze sušené bylinky Flor de Arena, oblíbené rostlinky domorodých indiánů Jižní Ameriky. Bylina Flor de Arena patří mezi populární peruánskou rostlinu, její domorodý název, který můžeme do češtiny přeložit jako “květ písku” odkazuje na její přirozené prostředí, a sice pobřeží Jižní Ameriky. Najít ji ale můžete i ve vysokohorských a níže položených částí peruánských And. Když roste ve vyšších polohách, bývá drobnější a více tmavě zelená, její podoba v nižších polohách je pak více do šedozelena, pokrytá chloupky. Kvete drobnějšími fialovo-bílými kvítky. Odvar se nevyužívá pouze k pití, ale můžete ho přidat do koupele k očistě a osvěžení pokožky. 

Pokud nesnesete hořkou chuť, originální čaj Oro Verde Hercampuri nebude patřit mezi vaše oblíbené. Jedná se o jednodruhovou směs bylinky česky známé jako hořeček, proto se připravte na velmi hořkou chuť. Bylinka hercampuri roste převážně v trsech. Má tmavě zelené lístky a kvete fialovými kvítky. Vyskytuje se v nepřístupných horách a sklízí se výhradně ručně. Pro své obsahové látky je po staletí užívaná v tradiční etnomedicíně andské oblasti. Její název Hercampuri pochází z původního Hjircan Pureck z jazyku quechua a doslova znamená “ten, který kráčí“ , obrazně vyjadřujíc léčitele, kteří v dávných dobách obcházeli jednotlivé vesnice a přinášeli s sebou léčivé byliny. Domorodí obyvatelé Peru ji nazývají Té Amargo, což můžeme přeložit jako “hořký čaj”.

Dávkování

Očistný program je připraven na 3 měsíce

  1. MĚSÍC - Manayupa:  cca 3 g zalít cca 700 ml studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 5-10 minut. Odcedit. Pít 3x denně sklenku (200 ml).
  2. MĚSÍC - Flor de arena - 3 x denně 1 rovnou lžičku byliny zalít sklenkou vroucí vody a pod přikrytím ponechat 15 minut vyluhovat. Odcedit a vypít po jídle.NEVAŘIT!!!
  3. MĚSÍC - Hercampuri -  cca 3g zalít 700 ml studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 5-10 minut. Odcedit. Pít 3x denně sklenku (200 ml). Nenechte se odradit hořkou chutí byliny, je neobvykle účinná. Doporučujeme začínat od slabších dávek a postupně je zvyšovat, snadněji si zvyknete na její chuť. 

Upozornění:

  • Doplněk stravy
  • Neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám a lidem před nebo po transplantaci orgánů.
  • Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.
  • Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz

Složení bylinné kúry

100 g Manayupa, 100 G Flor de Arena, 100 g Hercampuri

Množství: 3 x 100 g

Země původu: Peru

Výrobce a dodavatel: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce, výprodej
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: