Caigua Gelatinizovaná Original Uncaria® v kapslích / 90 kapslí

Kód: 3253
353 Kč
Skladem (> 5 ks)

Caigua Gelatinizovaná Original Uncaria® kapsle jsou doplněk stravy. V kapsli z vegetariánské želatiny najdete 100% prášek této byliny původem z Jižní Ameriky. Mimo využití v podobě doplňku stravy se rostlina pěstuje pro jedlé plody, které připomínají kombinaci papriky a okurky. Setkat se můžete s názvem ačokča nebo korila.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné tablety Uncaria Caigua 90 ks

Co je to Caigua? Další z obdivuhodných darů peruánské přírody. Caigua je oblíbená zelenina, kterou v Peru běžně najdete v jídelníčku. Pěstovat se ale může i u nás. Caihua je keříčkovitě rozrůstající se jednoletá rostlina, která může dosáhnout výšky až 5 metrů. Pěstuje se hlavně pro jedlé plody, které připomínají okurku a papriku dohromady, proto se můžete setkat i s pojmenováním papriko-okurka. Tyto dobré plody ale nejsou jen chutnou zeleninou, využívají se díky svým prospěšným obsahovým látkám i v jihoamerické etnomedicíně. Dopřát si je můžete jak syrové, tak vařené či pečené, například plněné masem. Jedlé jsou i listy Ačokči, kterými můžete zpestřit saláty.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje naše balení? Speciálně vytříděné, gelatinizované mleté plody rostliny Caigua. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

V jednom balení najdete 90 vegetariánských kapslí po 400 mg mletého gelatinizovaného plodu Caigua - 100% čistý přírodní produkt, bez přídavných látek. Ojedinělý svou gramáží a tím i obsahem účinných složek na trhu.

Dávkování:

4-6 kapslí ráno na lačno zapít vodou.

Upozornění:

Doplněk stravy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučenou dávku. Doporučuje se užívat maximálně 3 měsíce, pak je možné udělat měsíční pauzu a eventuálně kúru zopakovat.

Nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Caigua vegetariánské kapsle, jedlá želatina  

Množství: vegetariánské kapsle 90 x 400 mg

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: