KŘÍDLATKA - edice 28 kapek / extrakt 50 ml

Kód: 2938
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - KŘÍDLATKA - edice 28 kapek, neobsahuje alkohol. Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny Křídlatky japonskéKřídlatka japonská (Reynoutria japonica), také opletka japonská, je nejznámější druh rodu křídlatka. Je to statná, vytrvalá, rychle se rozrůstající invazní rostlina dosahující výšky okolo 2 metrů a vytvářející téměř neprostupné porosty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Křídlatka 50 ml

Křídlatku japonskou můžete znát i pod názvem opletka japonská. Jedná se o invazivní rostlinu, která má svůj původ v severovýchodní Asii - Japonsku a Číně. V místech svého původu se tak nechová, ale v oblastech sekundárního výskytu patří mezi opravdu úporné invazivní rostliny, která se rychle rozrůstá a vytlačuje původní rostliny. Najdete ji na seznamu 100 nejinvazivnějších rostlin světa. Ze svého původního místa výskytu se dostala díky dovozu a pěstování jako okrasná zahradní rostlina.

Má ale i své světlé stránky, a to zejména v oblasti tradiční etnomedicíny, kdy se hojně využívala hlavně v místech své původní domoviny - ve starověké Číně a Japonsku. Ze všech rostlin obsahuje největší množství resveratrolu.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Z neznámých důvodů není rostlina v EU schválena k vnitřnímu užití, v tradiční čínské medicíně se používá běžně. Proto tedy "jen pro vnější užití".

Upozornění:

Tento výrobek byl zpracován dle potravinářských standardů.

Složení: Křídlatka japonská (Fallopia Japonica – radix), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Vysoký cholesterol
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 3.11.2021
velmi spokojená