LAPACHO - edice 28 kapek / extrakt 50 ml

Kód: 2950
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Lapacho - edice 28 kapek. Neobsahuje alkohol. Lapacho, kterému se přezdívá jako “nápoj Inků” pochází z Jižní Ameriky. Pro účely etnomedicíny se zpracovává hlavně jeho kůra. V Jižní Americe roste množství druhů a některé z nich se dožívají až 700 let. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Lapacho 50 ml

Strom Lapacho, latinsky pojmenovaný Tabebuia avellanedae či impetiginosa roste v oblasti Jižní Ameriky na území Bolívie, Paraguay, Brazílie, Peru a severní Argentiny. Dorůstá vysoké výšky až 20 metrů a může se dožít velmi vysokého věku. V oblasti jeho výskytu roste více druhů stromu Lapacho, ale červená kůra se získává jen z druhů Lapacho Colorado nebo Lapacho Morado. Rostlinu můžete pěstovat i v evropských podmínkách, ale pouze jako pokojovku.

Strom Lapacho má tato povolená zdravotní tvrzení:

Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Příznivě ovlivňuje krevní tlak, normální činnost ledvin a vylučování. Podporuje relaxaci a spánek a působí jako antioxidant.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Upozornění:

Kůra ze stromu lapacho (Tabebuia avellanedae či impetiginosa ) je zpracována v potravinářském standardu, avšak dle vyhlášky č. 58/2018 Sb, která platí od 1. 11. 2018, nesmí být použita jako potravina či doplněk stravy. Extrakt tedy dodáváme pouze jako botanický materiál. Není doplněk stravy.

Složení: Lapacho červené (Tabebuia avellanedae - cortex), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Špatné trávení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ME Avatar autora | 15.4.2022
Jsme spokojeni, produkt působí.
5
JD Avatar autora | 8.10.2021
úžasné otoky nohou mizí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: