Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

MACONTRO - na mé dny / extrakt 50 ml

Kód: 702
450 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Macontro / na mé dny se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Macontro je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Maca s podpůrnou funkcí evropských bylin Kontryhel a Řebříček, které harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Macontro 50 ml

Když se spojí síla evropských bylinek s těmi amazonskými, vznikne blahodárná směs, která může být člověku velmi prospěšná. Domorodí obyvatelé v Jižní Americe po staletí využívají sílu bylin v tradiční etnomedicíně, a na základě jejich znalostí se i do našich končin dostávají nejrůznější bylinné čaje a extrakty, které můžete zakoupit v nejrůznějších přírodních lékárnách. Bylinný extrakt Inca Botanica Macontro není výjimkou. Obsahuje bylinky, které mají příznivý vliv hlavně na ženy a jejich menstruační cyklus.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Maca - rostlina známá svou přezdívkou “peruánský ženšen” se vyskytuje ve vysokých oblastech jihoamerických And až ve výšce 5 000 m.n.m. V oblibě ji měli už prastaří Inkové, kteří macu konzumovali jak v běžných jídlech, tak ji využívali pro účely tradiční přírodní medicíny. Z macy peruánské jsou cenné hlavně kořenové bulvy, které se často suší a melou na prášek. Maca má více druhů, nejznámější je černá, červená a žlutá. Příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu.
  • Kontryhel - vytrvalá bylinka, která roste prakticky po celé Evropě, v některých částech Asie a Severní Ameriky. Využíval se už ve středověku, kdy se věřilo, že se umí proměnit ve zlato. Dnes se využívá v přírodních produktech etnomedicíny. Podporuje předmenstruační komfort a normální stav kloubů a svalů.
  • Řebříček - vytrvalá bylinka rostoucí do výšky až 80 cm. Kvete drobnými bílými kvítky. Jeho latinské jméno Achillea odkazuje na bájného hrdinu Achilla, který si s pomocí řebříčku ošetřoval rány z Trojské války. Řebříček umí posilovat menstruační komfort a napomáhá k normální činnosti cévní soustavy.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat extrakt Macontro:

Bylinný extrakt Macontro je vhodné kombinovat se všemi superpotravinami, bylinnou směsí Bílý květ, Obří přeslička a Na mé dny.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Maca (Lepidium meyenii-radix), Řebříček (Achillea millefolium-herba), Kontryhel (Alchemilla vulgaris-herba), čištěná voda, glycerol, sorban draselný  a kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Nepravidelná a bolestivá menstruace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: