Bylinné kúry

Jelikož se náš e-shop z naprosté většiny věnuje bylinným produktům, nemohou v nabídce chybět ani bylinné kúry. Mohou se skládat z nejrůznějších léčivých bylin - těch známých evropských, které mají zdravotní účinky schválené Evropskou unií, tak těch vzácnějších a tajemnější, jako jsou byliny peruánské, amazonské či asijské....


Proč vyzkoušet bylinné kúry

Bylinné kúry patří mezi nejefektivnější způsob využívání bylinek. Je to logické. V rámci jednoho balíčku najdete několik přípravků, které se společně perfektně doplňují a svými účinky se podporují navzájem. Bylinnou kúru vybíráte podle toho, jaké zdravotní problémy vás tíží nebo jako prevenci. Ve valné většině jsou komplexně zaměřené na různé sekce v organismu člověka. Nejčastěji se setkáte s detoxikační bylinnou kúrou, která čistí organismus a je vhodná zejména na jaře. Pořídit si můžete i bylinnou kúru pro lepší funkci dýchacího systému, pro podporu jater, vylučování, srdce a cév, bylinnou kúru pro alergiky a spoustu dalších.

Jak užívat bylinné kúry

Bylinné kúry jsou obvykle doporučené k užívání po určitý časový úsek. Některé stačí užívat měsíc, jiné i delší čas. Aby kúra skutečně fungovala, je nutné dodržet dávkování a užívání jednotlivých složek. Potom se můžete těšit na pozitivní účinky, které mnoho bylinných kúr má. Pro spoustu lidí jsou bylinky oblastí, ve které se těžko orientují. I jedna bylina může mít nejrůznější množství účinků, skvěle funguje s některou další, ale s jinou si nerozumí a může nadělat neplechu. I proto jsou bylinné kúry skvělou možností, jak s bylinkami začít. Nemusíte si lámat hlavu s tím, že nevíte, jak jednotlivé byliny zkombinovat. Výrobce se spoustou znalostí to už udělal za vás.

Z čeho se skládají bylinné kúry?

Jednotlivé složky bylinných kúr mohou mít různou podobu. Oblíbené jsou hlavně bylinné čaje a odvary, které můžete popíjet kdykoliv během dne a dodat tak tělu nejen nejrůznější živiny, ale i podporují pitný režim. Pokud vám každodenní vaření bylinných čajů není vlastní, a také si nepotrpíte na často hořkou chuť bylin, můžete využít bylinné kúry v kapslích nebo jako tinktury. Možností je opravdu spousta.

Kvalitní bylinné kúry Uncaria či Oro Verde

Rozhodli jste se vyzkoušet bylinnou kúru? Pak vsaďte na některou z osvědčených značek. Bylinné kúry Oro Verde či Uncaria nabízí balíčky z amazonských či peruánských bylin jako je třeba Muňa Muňa, Hercampuri, Flor de Arena a další.