BYLINNÁ KÚRA Z AMAZONSKÝCH BYLIN Č.2 4x50g

Kód: 1982
330 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.4.2023
Originální bylinná kúra z amazonských bylin č.2 je doplněk stravy. Je sestavená dle tradičních receptů domorodých obyvatel Amazonie a pohoří Andy. Najdete v ní andské a amazonské byliny Manayupa, Flor de Arena, Hercampuri a Agracejo, které společně podporují detoxikaci organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná kúra z amazonských bylin č.2 Oro Verde

Představujeme vám pokročilou bylinnou kúru, která se užívá 40-60 dní. Kúru doporučujeme provádět 2x do roka - na jaře a na podzim.

Kúra obsahuje čtveřici amazonských bylin, které se využívají v tradiční etnomedicíně už stovky let, a jejich kouzlo se postupně dostává i k širší veřejnosti mimo Latinskou Ameriku. Je ideální pro jarní detox. Obsahuje bylinné čaje, které v dané kombinaci perfektně fungují a užívají se postupně.

Jaké bylinky najdete v kúře č.2?

V horských oblastech Jižní Ameriky můžete najít velkou spoustu běžných i vzácných bylinek, ze kterých domorodí obyvatelé připravují nejrůznější odvary, přidávají je do jídla nebo je využívají pro rituální oblasti. Mezi známou bylinku kvetoucí krásným růžovým květem patří rostlina zvaná Manayupa, která roste převážně v horských údolích. Už prastaří Inkové si tohoto krásně kvetoucího keříku všimli a naučili se ho využívat. Užívat ji mohli však jen členové vyšší společnosti a její konzumace se často pojila s obřadními rituály.

V jazyce domorodých indiánů znamená Manayupa “mající nesčetné účinky”, což nám napovídá, jak významná a blahodárná bylinka to je. Díky svým dlouhým a silným kořenům se dokáže udržet i na velmi náročném povrchu a zvládá vzdorovat suchu i dalším nástrahám jihoamerických And. Povolená tvrzení dovolují označit bylinku Manayupa jako rostlinu podporující správnou činnost jater.

Ochutnejte bylinný čaj ze sušené bylinky Flor de Arena, oblíbené rostlinky domorodých indiánů Jižní Ameriky. Bylina Flor de Arena patří mezi populární peruánskou rostlinu, její domorodý název, který můžeme do češtiny přeložit jako “květ písku” odkazuje na její přirozené prostředí, a sice pobřeží Jižní Ameriky. Najít ji ale můžete i ve vysokohorských a níže položených částí peruánských And. Když roste ve vyšších polohách, bývá drobnější a více tmavě zelená, její podoba v nižších polohách je pak více do šedozelena, pokrytá chloupky. Kvete drobnějšími fialovo-bílými kvítky. Odvar se nevyužívá pouze k pití, ale můžete ho přidat do koupele k očistě a osvěžení pokožky. 

Pokud nesnesete hořkou chuť, originální čaj Oro Verde Hercampuri nebude patřit mezi vaše oblíbené. Jedná se o jednodruhovou směs bylinky česky známé jako hořeček, proto se připravte na velmi hořkou chuť. Bylinka hercampuri roste převážně v trsech. Má tmavě zelené lístky a kvete fialovými kvítky. Vyskytuje se v nepřístupných horách a sklízí se výhradně ručně. Pro své obsahové látky je po staletí užívaná v tradiční etnomedicíně andské oblasti. Její název Hercampuri pochází z původního Hjircan Pureck z jazyku quechua a doslova znamená “ten, který kráčí“ , obrazně vyjadřujíc léčitele, kteří v dávných dobách obcházeli jednotlivé vesnice a přinášeli s sebou léčivé byliny. Domorodí obyvatelé Peru ji nazývají Té Amargo, což můžeme přeložit jako “hořký čaj”.

  • Agracejo

Česky zvaný Dřišťál obecný je keř s červenými bobulkami, který běžně potkáte i v našich končinách. Jedná se o keř dorůstající výšky okolo 3 metrů, který je původní v Evropě. U nás ho můžete potkat jako okrasný keř, roste však i divoce. Drobné červené bobulky jsou velmi bohaté na vitamín C. Rostlina obsahuje vysoké množství alkaloidů.

Bylinnou očistnou kúru doporučujeme kombinovat se superpotravinami Noni, Maca, Aguaje.

Dávkování

Před použitím bylinný čaj doporučujeme promíchat.

1/2 kávové lžičky směsi zalít vařící vodou 200 -250 ml, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet vlažné. Pokud naše bylinky používáte poprvé doporučujeme začít menším množstvím směsi. Bylinnou očistnou kúru doporučujeme používat dle návodu níže. U našich bylinek doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Užívá se po dobu 40 - 60 dní v pořadí nejprve 10 -15 dní Manayupa, následně 10 -15 dní Flor de Arena, následně 10 -15 dní Agracejo a na závěr 10 -15 dní Hercampuri.

Upozornění:

  • Doplněk stravy
  • Neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám a lidem před nebo po transplantaci orgánů.
  • Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.
  • Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz

Složení bylinné kúry

50g Manayupa, 50g Flor de Arena, 50g Hercampuri, 50g Agracejo

Množství: 4 x 50g

Země původu: Peru

Výrobce a dodavatel: Oro Verde.s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kúry
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.3 kg
Obtíže: Hubnutí
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 19.6.2020
Skvělá komunikace, rychlé dodání. Doporučuji :)
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)