Duo Pack Maca v kapslích

Kód: 3313
–10 %
duo pack maka v kapslich
–10 % 693 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

UO  PACK - Maca Negra Gelandina Memory +  Maca Roja Gelandina Osteo v kapslích.  

Na přání našich zákazníků, kteří chtějí součastně podpořit kondici paměti i kostí ve snadnější formě užívání, jsme připravili Duo pack Maka Negra Gelandina a Maka Roja Gelandina v kaplích.

Sleva 10 % oproti zakoupení produktů samostatně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO TO JE DUO PACK - MACA NEGRA GELANDINA MEMORY + MACA ROJA GELANDINA OSTEO V KAPSLÍCH.

Na přání našich zákazníků, kteří chtějí současně podpořit kondici paměti a kostí, jsme připravili Duo pack Maca Negra gelandina a Maca Roja gelandina v kapslích za zvýhodněnou cenu.

Maka Gelandina byla speciálními postupy během procesu výroby částečně zbavena škrobů, lépe se rozpouští, je lehce stravitelná a více vstřebatelná, díky čemu se dostává do těla větší množství výživných látek.

 

MACA NEGRA GELANDINA MEMORY - ČERNÁ MAKA - DOBRÁ KONDICE PAMĚTI 

Skoro každý den potkáváme někoho, kdo si stěžuje, že má poslední dobou problémy s pamětí. Stává se i Vám, že na něco zapomínáte, máte pocit, že Vaše hlava nepracuje tak jako kdysi? Je tady skvělé řešení z vysokých poloh And, ojedinělá, originální černá maca - dobrá kondice paměti.

Tato odrůda vysokohorské peruánské Maky (Maca) s černou barvou slupky, byla pečlivě vybrána z jiných barev maky. Nejnovější, stále pokračující výzkumy Maky ukázaly, že charakteristickou vlastností černé odrůdy je pozitivní vliv na hormonální systém, podporu paměti a sexualitu.

MAKA ROJA GELANDINA - ČERVENÁ MACA - DOBRÁ KONDICE KOSTÍ

Tato odrůda macy z vysokých peruánských And s červenou barvou slupky, byla pečlivě vybrána z jiných barev maky. Bohatství cenných složek a široké spektrum vlastností z ní činí cenný doplněk běžné stravy. Je zdrojem přírodních fytoestrogenů a má pozitivní vliv na hormonální systém. Charakteristickou vlastností červené odrůdy je možný příznivý vliv na kosti, plodnost a prostatu.

Mimo to, oba druhy Macy mohou zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu. Mohou být cennou složkou běžné stravy.

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ

1. balení 90 vegetariánských kapslí po 500mg (45g) originální, gelatinizované bulvy Lepidium Meyenii Walp. s černou barvou slupky.  

2. balení 90 vegetariánských kapslí po 500mg (45g) originální, gelatinizované bulvy Lepidium Meyenii Walp. s červenou  barvou slupky.  

Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

 

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ

3-6 kapslí denně zapít vodou

 

UPOZORNĚNÍ

Nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučenou dávku. Přechovávejte v temnu a suchu, mimo dosah dětí.

Země původu: Peru

Dodavatel a výrobce: Uncaria s.r.o

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kúry
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg
Obtíže: Problémy s prostatou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: