Chuchuhuasi Original Uncaria® extrakt v kapslích / 90 kapslí

Kód: 3244
419 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Chuchuhuasi extrakt v kapslích Original Uncaria® se řadí mezi doplňky stravy. Extrakt pochází z kůry amazonského stromu Chuchuhuasi, který se po staletí využívá v tradiční etnomedicíně místních obyvatel. Domorodí obyvatelé z něho vyrábějí odvary a také nápoj zvaný Jungle drink. V balení najdete 90 vegetariánských kapslí s obsahem 350 mg čistého extraktu bez přídavných látek. Kapsle mohou mít příznivé účinky na organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné tablety Uncaria Chuchuhuasi 90 ks

Co je to Chuchuhuasi? Až 30 m vysoký strom zvaný Chuchuhuasi roste v amazonské džungli, ale také v oblasti Peru, Bolívie nebo Ekvádoru. Indiáni ho mají v hluboké úctě a recepty na odvar si předávají z generace na generaci. Pro přípravu odvaru a dalších místních specialit se využívá jeho tvrdá kůra. Velmi populární je například nápoj s názvem Jungle drink, který představuje výluh kůry chuchuhuasi v rumu. Protože je podnebí v pralese náročné a člověk potřebuje pro pohyb v něm dostatek energie, je tento nápoj vítanou vzpruhou, kterou si rádi vychutnají i turisté.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje naše balení? Balení obsahuje 90 kapslí po 350 mg čistého extraktu 1 :10 ze speciálně vytříděné kůry stromu Maytenus laevis bez přídavných látek. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druh.

V balení se nachází 90 vegetariánských kapslí po 350 mg čistého extraktu.

S čím kombinovat Chuchuhuasi:

Bylinné tablety Chuchuhuasi doporučujeme kombinovat s bylinkami Vilcacora, Tahuari a Ubos.

Dávkování:

2x denně 1 kapsli zapít vodou. Nejlépe půl hodiny před nebo po jídle.

Upozornění:

Doplněk stravy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám.

Požiti větší dávky může vyvolat zvýšení tepové frekvence. V tom případě snižte dávku. 

Složení: 90 vegetariánských kapslí po 350 mg Chuchuhuasi

Množství: vegetariánské kapsle 90 x 350 mg

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapsle a prášky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
Obtíže: Ztráta libida

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: