SACHA INCHI OMEGA 3 FORTE Original Uncaria ® / 120 kapslí

Kód: 3265
430 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

NOVÝ OBAL!!!

Kapsle Sacha Inchi Omega 3 Forte Original Uncaria se řadí mezi doplněk stravy. V gelových tobolkách z hovězí želatiny se ukrývá 500 mg čistého extra virgin oleje Sacha Inchi, lisovaného za studena. Sacha inchi, známá také jako Sacha arašídová je vytrvalá rostlina rostoucí v tropické části Jižní Ameriky a v oblasti Karibiku. Představuje bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin Omega 3, dokonce 13x více než losos. V každé 500mg tobolce je uloženo cca 240 mg Omega 3, které výrazně prospívají lidskému zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné tablety Uncaria Sacha Inchi 120 ks

Sacha Inchi je vytrvalý amazonský keř, který je oblíbený pro svá semena - oříšky. Těm se přezdívá také “arašídy Inků” nebo horské arašídy. S oblíbenými oříšky mají totiž podobnou chuť a jsou velmi zdravou pochoutkou. Ořechy se připravují na nejrůznější způsoby - na slano, na sladko nebo s přídavkem nejrůznějšího koření. Jsou také součástí místních pokrmů, podávají se vařené i pražené.

Jako spousta jiných semen se i semínka Sacha Inchi lisují. Na světové výstavě olejů v Paříži, v roce 2004 a 2007, byl olej z těchto semen oceněn zlatou medailí jako nejlepší olej na světě a získal také ocenění za technologickou inovaci procesu extrakce. Jeho vstřebatelnost je více než 96 % a užívání je ideální v každém věku – od nejmenších dětí po nejstarší seniory. Jeho síla spočívá v obrovském obsahu Omega 3, který podporuje všechny biochemické a enzymatické reakce probíhající v buňkách organismu. Nenasycené kyseliny udržují organismus v harmonii a dobrém zdraví. Jsou ve velké míře zastoupeny v rybách, ale také v semenech. Sacha Inchi jich obsahuje 13x více než losos. Konzumace touto formou je navíc etická a vhodná i pro vegany a vegetariány.

Tobolky jsou 100 % přírodním bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin - 93,7%. Omega 3,6,9, v ideálním poměru. Omega 3 – 48,6%, - 13 x více než losos ! Omega 6 – 36,8%,Omega 9 - 8,3%. Mimo nenasycené mastné kyseliny obsahují výživné bílkoviny (33%), antioxidanty, jód, vitamíny A a E, zvláště potřebné pro sportující jedince. Omega 3 jsou esenciální nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro správné fungování lidského metabolismu.

Co obsahuje naše balení? 100 % přírodní za studena lisovaný olej z plodu Sacha Inchi “uzavřený” v gelové tobolce z hovězí želatiny. Balení obsahuje 120 kusů, každý po 500 mg čistého oleje Sacha Inchi bez konzervantů a přidaných látek. Obsahově 4 tobolky odpovídají 1 lžičce oleje. 1 tobolka obsahuje cca 240 mg Omega 3. Záruka čistoty a vysoké kvality.

V balení se nachází 120 kapslí po 500 mg.

Dávkování:

3 - 4 tobolky denně zapít vodou.

Naše rada: Malým dětem s ohledem na velikost tobolky, která může být náročná na spolknutí, doporučujeme používat olej v tekuté formě nebo vymačkat obsah tobolek na lžičku. Olej z tobolky je možné také vymačkat a použít jako kosmetický produkt na oblicej či nehty. Pravidelná konzumace oleje Sacha Inchi ošetřuje pokožku rovněž zevnitř a významným způsobem posiluje její výživu a vzhled.

Upozornění:

Doplněk stravy.

Dodržujte doporučené dávkování. 

Nenahrazuje pestrou stravu. 

Přechovávat v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. 

Složení: 120 kapslí po 500 mg Sacha Inchi, želatina

Množství: vegetariánské kapsle 120 x 500 mg

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapsle a prášky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
Obtíže: Poruchy paměti a soustředění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: