Tahuari-Lapachola Original Uncaria® extrakt v kapslích 90 cps

Kód: 3343
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Extrakt v kapslích Tahuari-Lapachola Original Uncaria®  je doplněk stravy. Extrakt je vyrobený z vnitřní části kůry stromu Tahuari - tababuia serratifolia, který roste v Peru. Užívá se již po staletí v etnické medicíně a indiáni si ho velmi cení pro nejrůznější účinky. V balení najdete 90 kapslí s 300 mg čistého extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné kapsle Uncaria Tahuari - Lapachola 90 ks

Vyzkoušejte originální kapsle s čistým extraktem z Tahuari -  Lapachola. Jedná se o strom, který roste v peruánské oblasti Amazonie. Pro účely lidové medicíny místní obyvatelé využívají vnitřní část jeho kůry, která je měkká a nasládlá. Vnější část je drsná a vypadá jako by byla suchá. Stromy Tahuari dorůstají výšky až 35 metrů. Dožívají se velmi vysokého věku - jsou známé stromy staré až 700 let.

Dřevo těchto stromů je velmi tvrdé a odolné, proto ho domorodci využívali jako stavební materiál na lodě, luky, kopí a další zbraně. Listy jsou elipsovité a všelijak se kroutí. Tahuari kvete velmi krásnými zlatými květy, které mají tvar zvonků. Pro účely etnomedicíny se využívá jeho vnitřní kůra, listy a květy. Indiáni znají jeho účinky velmi dlouho, do Evropy se však tyto znalosti dostaly teprve v 19. století. Mezi jinými cennými složkami obsahuje také lapacholin a proto dali jsme ho nazvali "Tahuari-Lapacho." Latinský název však zní tababuia serratifolia. 

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje naše balení? Baleni obsahuje 60/90 kapslí po 300 mg čistého extraktu 1 :10 z vnitřní části kůry stromu Tabebuia serratifolia - Tahuari-Lapachola bez přídavných látek. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Dávkování:

Nejčastěji 1 kapsle 3 x denně.

Upozornění:

Tahuari je možno užívat maximálně 2-3 měsíce, pak je nutno udělat minimálně měsíční přestávku.

Složení: Tabebuia serratifolia

Množství: vegetariánské kapsle 90x 300 mg

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapsle a prášky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
Obtíže: Špatné trávení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: