Vilcacora extrakt Original Uncaria®90kps

Kód: 3340
439 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Extrakt v kapslích Vilcacora Original Uncaria je doplněk stravy. Vilcacora neboli Kočičí dráp či Uňa de Gato patří mezi oblíbené jihoamerické dřeviny, které se podobají liáně a domorodí obyvatelé tuto rostlinu považují za posvátnou. Po staletí se využívá v tradiční lidové medicíně pro množství účinků, z nichž můžeme zmínit například pozitivní vliv na zdraví kloubů. V balení najdete 90 kapslí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné kapsle Uncaria Vilcacora - 90 ks

Objevte rostlinné bohatství Amazonie v podobě bylinného extraktu z Vilcacory v kapslích Original Uncaria. Vilcacora, Uncaria, Kočičí dráp či Uňa de Gato, Řemdihák plstnatý - to všechno jsou jména pro jednu jedinou rostlinu, kterou najdete hluboko v jihoamerické džungli. Vilcacora svým vzhledem připomíná liánu a pomocí ostnů na listech se po okolních dřevinách šplhá až do výšky 30 metrů, aby se dostala k cenným slunečním paprskům. Právě ostny připomínající kočičí drápy přinesly rostlině jedno ze známých pojmenování.

Vilcacora má mezi domorodými indiány doslova posvátné postavení. Amazonské kmeny ji využívají pro odvary a nejrůznější tinktury už po mnoho generací. Rostlina má pozitivní vliv na klouby a podporuje přirozenou imunitu. 

V kapslích Uncaria najdete Vilcacoru neboli Uncariu tomentosa v podobě extraktu v kapslích, ve kterých najdete pouze vnitřní část kůry Vilcacory, která se používá při etnomedicíně. Kapsle představují jednoduchý a rychlý způsob, jak si dopřát cenné látky, aniž byste museli pracně vařit odvar.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje naše balení? Balení obsahuje 90 vegetariánských kapslí po 300 mg čistého extraktu vnitřní originální kůry Vilcacory - Uncaria tomentosa. Nyní o 40 mg v jedné kapsli více za stejnou cenu!

Dávkování:

 1-3 kapsle denně, zapít vodou. V závažných případech do 6 kapslí denně.

Upozornění:

Přestože při klinických studiích nebyly dosud prokázány žádné nežádoucí vedlejší účinky Vilcacory, nedoporučuje se podávat dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám, osobám po transplantaci nebo před plánovanou transplantací orgánů.

Složení: Uncaria tomentosa

Množství: vegetariánské kapsle 90x 230 mg

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapsle a prášky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
Obtíže: Špatné trávení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: