Fialová kukuřice extrakt Violet AO v kapslích 90ks

Kód: 3334
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Bylinné kapsle Original Uncaria® Violet AO extrakt jsou doplněk stravy. Obsahují extrakt z jihoamerické fialové kukuřice zvané Maiz morado. Tento druh znali už civilizace před starými Inky a domorodí obyvatelé ho využívají jak k jídlu, tak v tradiční etnomedicíně. Vyzkoušejte je i vy prostřednictvím bylinných kapslí. V balení najdete 90 kapslí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné kapsle Uncaria Violet AO - 90 ks

Mimo klasickou žlutou kukuřici, kterou zná každý z nás a běžně se s ní setkáváme v kuchyni, existují i jiné druhy. V Jižní Americe můžete narazit na zvláštní fialovou kukuřici, která má tmavě fialová zrna a patří mezi pradávné plodiny. Maiz morado, jak se fialová kukuřice také nazývá, znali už civilizace ještě před slavnou érou starých Inků. Vyskytuje se na území Peru, Ekvádoru, Bolivie a Kolumbie.

Tato krásná fialová kukuřice má spoustu využití. Běžně se jí, ale slouží také pro přípravu fialového barviva, kterým se barví potraviny i nápoje. Třeba takový drink chica morada s ananasem a skořicí se bez ní neobejde. Své velké využití má ale také na poli lidové medicíny. Maiz morado má pozitivní vliv na srdeční činnost. Obsahuje široké spektrum vitamínů (A, B1, B2, B3, C) a minerálů (vápník fosfor, železo).

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje naše balení? Balení obsahuje 90 vegetariánských kapslí po 250 mg. Extrakt z klasů a zrn peruánské fialové kukuřice Maíz Morado 237,50 mg, stearan hořečnatý 10 mg, a mikrokristalická celuloza 2,5 mg. 

Dávkování:

 1-3 kapsle denně, zapít vodou. 

Upozornění:

Doplněk stravy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučenou dávku.

Složení: Maiz morado, stearan hořečnatý, mikrokristalická celuloza

Množství: vegetariánské dražé 90x 250 mg

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapsle a prášky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: