Palo Santo Fragrance 33

 
Originální výrobek  Oro Verde - Palo Santo Fragrance 33
 
Množství: 25 ml

Země původu: Peru

Výrobce: Oro Verde.s.r.o.

Dostupnost Objednáno
240 Kč
   
Kód produktu 2099
Kategorie CEREMONIÁLNÍ A RITUÁLNÍ VODY, VYKUŘOVADLA, MEDITAČNÍ CD A OSTATNÍ
 
Olej získaný destilací dřeva Bursera graveolens (Palo Santo).
 
Vhodný především k aromaterapii, relaxu a zklidnění, ale i jako kosmetikum či přírodní repelent.

Není určeno k vnitřnímu ani kosmetickému užití!

Tato esence je vyrobená místními obyvateli Peru. Splňuje vysoké nároky na původ a kvalitu společně s důrazem na přírodní složení produktu. Může nám posloužit v okamžiku, když potřebujeme rychle a efektivně očistit prostor, navodit patřičnou atmosféru nebo doprovodit činnost, při níž je potřeba posílení a důraz na spirituální stránku věci.  

Slině  očistné účinky PALO SANTO i v podobě esence místní šamani používají k vyčištění míst i osob před léčebnými rituály, slouží na zahnání neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Má rovněž uklidňující vlastnosti, otevírá ducha a umožňuje vstup do jiné reality, dobře se hodí k vykuřování na večer, často ve své domovině doprovází rituály na zahnání všeho negativního, používá se též při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, k uklidnění, zvýšení citlivosti k jemnohmotným vibracím i navození věšteckých schopností a vizí, esence má  sladce kokosovou vůni, pryskyřičnatě dřevitou s jemnými tóny exotického ovoce. 

Hmotnost 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.