Palo Santo vonné jehlánky 10 ks

Kód: 2108
160 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Vykuřovací vonné jehlánky Palo Santo Oro Verde představují populární vykuřovadlo, které se rituálně využívá hlavně v Peru. Používají ho šamani místních domorodých kmenů, a s jeho pomocí zahánějí zlé duchy. Věří se také, že Palo Santo čistí a ochraňuje domov od negativních energií a chrání ho před neštěstím. V balíčku najdete 10 vonných jehlánků.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vykuřovací vonné jehlánky Palo Santo Oro Verde 10 ks 

Vonné vykuřovací jehlánky Palo Santo vyrábějí domorodí obyvatelé v Peru. Mohou posloužit v okamžiku, když potřebujete rychle a efektivně očistit prostor, navodit patřičnou atmosféru nebo doprovodit činnost, při níž je potřeba posílení a důraz na spirituální stránku věci. 

Silně očistné účinky PALO SANTO místní šamani používají k ,,vykouření" míst i osob před léčebnými rituály, slouží na zahnání neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Dřívka mají rovněž uklidňující vlastnosti, otevírají ducha a umožňují vstup do jiné reality. Dobře se hodí k vykuřování na večer, často ve své domovině doprovází rituály na zahnání všeho negativního, používají se též při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, k uklidnění, zvýšení citlivosti k jemnohmotným vibracím i navození věšteckých schopností a vizí Dřívka mají sladce kokosovou vůni, pryskyřičnatě dřevitou s jemnými tóny exotického ovoce.

Palo Santo si získalo také mnoho dalších pojmenování. Říká se mu Holy Stick, Lignum vitae neboli dřevo života či svaté dřevo. Dřívka jsou vhodné k relaxaci, harmonizují energii a dodají vašemu domovu příjemně voňavou atmosféru.

Návod na přípravu:

Jehlánek položte na nehořlavou podložku a zapalte. 

Balení obsahuje 10 ks.

Původ: Peru

Výrobce: Oro Verde

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: