Colonia de Rosa 221 ml

Kód: 2138
–7 %
rosas
–7 % 280 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Zajímavá a jedinečná voňavá esence Colonia de Rosa vás zahrne překrásnou vůní růží. Přinese vašemu domovu krásnou atmosféru harmonie a lásky a je ideální vůní po celý rok. V Jižní Americe šamani využívají podobné esence pro rituální obřady jakožto posvátnou vodu, která má nejrůznější účinky. V zemích EU je určena pouze jako osvěžovač vzduchu! Balení obsahuje 221 ml ceremoniální vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voňavá esence Colonia de Rosa

Kolínská voda s překrásnou vůní růží přinese vašemu domovu dokonalou atmosféru klidu a lásky. Od nepaměti je růže symbolem lásky. Je považována za zdroj energie a síly přinášející štěstí a zdraví. Je také spojována s velkou čistotou a schopností bezvýhradně milovat. Metamorfóza této energie do květiny je mimořádně příznivá pro rozvoj našich pocitů harmonie a lásky.

Ve spirituálním životě se Colonia de Rosa užívá při rituálech hledání duševní čistoty. Její užití pomáhá posílit kladné aspekty obřadu a vnést klid do duše. Její užití je také vhodné pro chvíle odpočinku, klidný spánek, při zármutku či melancholii pomáhá nalézat a harmonizovat náš vnitřní klid. Lze ji využívat k aromaterapii např. při józe nebo jiných ceremoniích.

V zemích Evropské unie je určena pouze jako osvěžovač vzduchu!

Země původu: Peru

Objem: 221 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ceremoniální a rituální vody
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: