Colonia de Palo Santo 70ml

Kód: 2399
200 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Zajímavá a jedinečná voňavá esence Colonia de Palo Santo vnese do vašeho domova příjemnou a tajuplnou atmosféru vhodnou pro meditaci a rozjímání. Je ideální volbou na podzimní a zimní měsíce. V Jižní Americe šamani využívají podobné esence pro rituální obřady jakožto posvátnou vodu, která má nejrůznější účinky. V zemích EU je určena pouze jako osvěžovač vzduchu! Balení obsahuje 70 ml ceremoniální vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voňavá esence Colonia de Palo Santo

Kolínská voda s vůní oblíbeného vykuřovadla Palo Santo voní sladce kokosově s podtónem exotických květů. Vůně pomáhá prohloubit meditaci a rozjímání.

Dřevo Palo Santo využívají jihoameričtí šamani k “vykouření” míst i osob před léčebnými rituály, slouží na zahnání neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Dřívka mají rovněž uklidňující vlastnosti, otevírají ducha a umožňují vstup do jiné reality. Dobře se hodí k vykuřování na večer, často ve své domovině doprovází rituály na zahnání všeho negativního, používají se též při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, k uklidnění, zvýšení citlivosti k jemnohmotným vibracím i navození věšteckých schopností a vizí. Lze ji využívat k aromaterapii např. při józe nebo jiných ceremoniích.

V zemích Evropské unie je určena pouze jako osvěžovač vzduchu!

Země původu: Peru

Objem: 70 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ceremoniální a rituální vody
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: