Zpět do obchodu

Registrace

Rudý strom / vymítání nezvaných hostí - bylinná směs

Originální bylinná směs Inca Botanica - RUDÝ STROM  / vymítání nezvaných hostí 

Hmotnost: 70 g

Země původu:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom.s.r.o.

350 Kč

Rudý strom / vymítání nezvaných hostí - bylinná směs

Kód: 158

Originální bylinná směs Inca Botanica - RUDÝ STROM  / vymítání nezvaných hostí 

Hmotnost: 70 g

Země původu:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom.s.r.o.

Rudý strom / vymítání nezvaných hostí - bylinná směs

Složení: Ubos (Spondias mombin L. - Cortex, (Graviola) Guanabana (Annona muricate L. - Folium), Noni (Morinda citrifolia - Fructus), Uňa de gato - Vilcacora (Uncaria tomentosa Willd.D.C. - Cortex), Benedikt (Cnicus benedictus - Herba), kořen pampelišky (Taraxacum officinale)

Širokospektrální směs byla vytovřena tak, aby podle tradice indiánské fytomedicíny byly složkami silných rostlin Ubos, Guanabana, Noni a Vilcacory podpořeny účinky evropských bylin Benediktu a kořene Pampelišky, které mají povolena následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012.

V této směsi  se jedná především o tyto účinky (zvýrazněno): Vilcacora - přirozená obranyschopnost - imunitní systém, normální stav kloubů, Kořen pampelišky - působí protizánětlivě, normální činnost jater, metabolismus sacharidů

Použití: 

Před použitím směs promíchat.

Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Nebo: 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít menším množstvím směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: 

Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Vhodné kombinace :

Tato směs už se velmi osvědčila jako jedna ze složek tzv. Amazonského protokolu. V tomto protokolu je dobré ji kombinovat s extraktem Vilcareina Soft a Vilcareina Forte. V jejich popisu jsou cykly Amazonského protokolu uvedeny. Též se doporučuje kombinovat a extraktem Chugubona.

Směs Rudý strom je také složkou Ubosanno protokolu.

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v našem herbáři bylinkyzamazonie-herbar.cz/l/rudy-strom-vymitani-nezvanych-hosti/

Poznámka:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

 

Kategorie: INCA BOTANICA
Hmotnost: 0.09 kg
Dostupnost: Skladem (> 5 ks)
350 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.