Zpět do obchodu

Registrace

Růžový květ / vitální a omlazená játra - bylinná směs

Originální bylinná směs Inca Botanica - RŮŽOVÝ KVĚT / vitální a omlazená játra 

Hmotnost: 70 g

Země původu:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom.s.r.o.

350 Kč

Růžový květ / vitální a omlazená játra - bylinná směs

Kód: 155

Originální bylinná směs Inca Botanica - RŮŽOVÝ KVĚT / vitální a omlazená játra 

Hmotnost: 70 g

Země původu:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom.s.r.o.

Růžový květ / vitální a omlazená játra - bylinná směs

Složení:Tawari amarillo (Tabebuia chrysantha Jacq.Nich. -Cortex), Hercampuri (Gertianella alboresea Gilg.Fabris - Herba), Chanca Piedra (Phyllanthus niruri L. - Herba), Pampeliška (Taraxacum officinale - Folium) a Čekanka (Cichorium intybus - Herba).

Bylinná směs byla vytvořena tak, aby podle tradice indiánské fytomedicíny  byly složkami silné  byliny Tawari amarillo, Hercampuri a Chanca Piedra  podpořeny účinky evropské Pampelišky lékařské a Čekanky, které mají povolena následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012.

V této směsi  se jedná především o tyto účinky (zvýrazněno): Pampeliška- normální činnost žaludku a jater, normální trávení  - stimulace, prebiotikum, Čekanka - normální činnost jater, normální funkce střevního traktu, hladina glukózy v krvi

Použití:

Před použitím směs promíchat.

Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Nebo: 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít menším množstvím směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: 

Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Nedoporučujeme kombinovat: Čistící keř, Modrý květ, Písečný květ nebo Fialový květ.

Vhodné užívání se směsí Růžový květ je extrakt Herbenalo.

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v našem herbáři bylinkyzamazonie-herbar.cz/l/ruzovy-kvet-vitalni-a-omlazena-jatra/

Poznámka:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

Kategorie: INCA BOTANICA
Hmotnost: 0.07 kg
Dostupnost: Skladem (2 balení)
350 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.