Zpět do obchodu

Registrace

Žlutý strom/ cukrové hladiny pod dohledem - bylinná směs

Originální bylinná směs Inca Botanica - ŽLUTÝ STROM / cukrové hladiny pod dohledem

Hmotnost: 70 g

Země původu: Peru

Zpracováno a baleno: ČR

Výrobce: Blue Bloom.s.r.o.

350 Kč

Žlutý strom/ cukrové hladiny pod dohledem - bylinná směs

Kód: 681

Originální bylinná směs Inca Botanica - ŽLUTÝ STROM / cukrové hladiny pod dohledem

Hmotnost: 70 g

Země původu: Peru

Zpracováno a baleno: ČR

Výrobce: Blue Bloom.s.r.o.

Žlutý strom/ cukrové hladiny pod dohledem -  bylinná směs

Složení: Abuta (Abuta grandifolia - Cortex), Pasuchaca (Geranium dielsianum Knuth. - Herba), Caihua (Cyclanthera pedata L.Schard. - Fructus cyslaterae) Borůvka (Vaccinium myrtillus - Herba), Medvědice (Arctostaphyllos uva-ursi - Folium).

Bylinná směs byla vytvořena tak, aby podle tradice indiánské fytomedicíny byly složkami silné byliny Pasuchaca a a plody Caihuy podpořeny účinky evropských bylin Borůvka , Medvědice a Bříza, které mají povolena následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012.

V této směsi  se jedná především o tyto účinky (zvýrazněno):

Borůvka: metabolismus cukrů normální činnost kardiovaskulární soustavy - oběh, normální stav zraku, normální stav kloubů a vaziva 

Medvědice: normální hladina glukózy v krvi, pročištění krve, vylučování - pročištění těla

Bříza: normální hladina cholesterolu v krvi, normální funkce  močových cest  a ledvin, vylučování - pročištění, kontrola tělesné hmotnosti, vylučování vody z organizmu

Použití:

Před použitím směs promíchat.

Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Nebo: 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít menším množstvím směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: 

Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Kombinace s extrakty:

Vhodné užívání se směsí Žlutá směs je extrakt Tawari, či Tawarillo.

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v našem herbáři: bylinkyzamazonie-herbar.cz/l/zluty-storm-cukrove-hladiny-pod-dohledem/

Poznámka:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

ství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Kategorie: INCA BOTANICA
Hmotnost: 0.07 kg
Dostupnost: Skladem (2 ks)
350 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.