ENTEROSGEL ® - perorální suspenze v tubě 225 g

Kód: 2851
–5 %
bioline enterosgel peroralni suspenze v tube 225 g 2158695 1000x1000 fit
–5 % 398 Kč
Skladem (2 ks)

ENTEROSGEL ® - perorální suspenze v tubě od fa. BIOLINE - inovativní střevní absorvent, který pozitivně působí ve střevním traktu a tím zajistí silnou detoxikaci střev. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

popis:

Trávicí trakt hraje velmi důležitou úlohu v našem zdraví, ne jen že vylučuje z těla škodliviny a nezpracovanou potravu, ale má silný vliv na imunitní systém, kde funguje jako silná bariéra. Aby střeva dobře fungovala je střeva se o ně strat a s tím nám pomůže Enterosgel ®, který je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent) a příznivě působí v trávicím traktu, podobně jako kartáč, viz. obrázek níže. Čímž odstraní ze střev nahromaděné nečistoty a pomáhá hojit střevní sliznici.

Enterosgel ® je též vhodný při akutních průjmových onemocnění (gastroenteritidy ), při alergických onemocnění s gastrointestinálními příznaky u dospělých i u dětí a u průjmovitého syndromu dráždivého tračníku (D-IBS). U dlouhodobých potížích doporučujeme poradit se s lékařem.

Přípravek  Enterosgel ® doporučujeme kombinovat s bylinnou směsí Čistící keř.

DÁVKOVÁNÍ:

  • Dospělí a děti nad 15 let: 15g – 22,5g 3x denně (15g = 1 polévková lžíce)
  • Děti ve věku 7 - 14 let: 10g 3x denně (10g = 2 čajové lžičky)
  • Děti ve věku 1 - 6 let: 5g 3x denně (5g = 1 čajová lžička)

Zapít dostatečným množstvím tekutiny (200 ml pro dospělé a děti od 7 let, 50 – 100 ml pro děti ve věku 1 – 6 let). Dostatečný přísun tekutin je rovněž nutný, jako součást základní léčby průjmového onemocnění. Enterosgel ® se může používat během těhotenství a kojení.

Užívejte 1-2 hodiny před nebo po jídle nebo užívání léků.

Upozornění:

Doplněk stravy
Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Střevní atonie, střevní neprůchodnost, nesnášenlivost přípravku na základě předchozího použití. Možné nežádoucí účinky -  Nauzea (nevolnost), zvracení, zácpa.

Enterosgel ® může ovlivnit vstřebávání některých léčivých přípravků podávaných ústy - užívejte Enterosgel ® 1-2 hodiny před nebo po užívání léků.

Jestliže užíváte nějaké léky, můžete se také poradit ohledně použití prostředku Enterosgel ® se svým lékařem nebo lékárníkem.

Před použitím tubu dobře protřepejte. Při vytlačování zdravotnického prostředku Enterosgel ® z tuby nebo ze sáčku se může objevit malé množství tekutiny.

Skladujte při teplotě 4–25 °C. Chraňte před mrazem.

 

Složení: Polymetylsiloxan polyhydrát 70%, čištěná voda 30%. Enterosgel ® neobsahuje cukr, sladidla, laktózu, lepek, tuky, barviva, ochucovadla a konzervační látky.

Hmotnost: 225 g

Země původu:  Česká republika

Výrobce: Bioline Products s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle, tablety
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: