Café de Maca Original Uncaria® / 100 g

Kód: 3157
149 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Originální Café de Maca Original Uncaria představuje zajímavou náhražku kávy, která se připravuje z rostliny Maca rostoucí vysoko v peruánských Andách. Díky speciální metodě úpravy Café de Maca připomíná svou barvou i chutí oblíbenou tradiční kávu. Nápoj je vhodný pro každého, včetně dětí. Dodává tělu energii a pomáhá bojovat proti únavě. Pomáhá zvyšovat koncentraci a duševní i fyzické síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhražka kávy Café de Maca Original Uncaria 100 g

Co je to Café de Maca? Kávový nápoj vhodný pro celou rodinu. Rostlina Maca se vyskytuje ve vysokých oblastech And v Peru. Najdete ji až ve výšce 3 500 - 4 000 m.n.m., kde zvládá růst jen omezené množství vegetace. Maca však statečně odolává všem nástrahám horského počasí, ostrému slunci, větru, sněhu i dešti. Samotná rostlina dorůstá výšky pouhých 15 cm, její největší bohatství se totiž skrývá pod zemí. Pro účely etnomedicíny i zísávání potraviny se používá její podzemní části - bulvy připomínající velkou ředkev nebo řepu. Největší slávy dosáhla rostlina za časů Inků, kdy se pěstovala zejména pro vyšší vrstvy obyvatelstva. Jedině těm totiž příslušelo čerpat z jeho dobrých vlastností.

Café de Maca je alternativou ke klasické kávě. Nápoj pomáhá podporovat duševní a fyzické síly. Ve srovnání s běžnou kávou jeho efekt vydrží mnohem déle. Lidskému tělu dodává množství minerálů a vitamínů. Pokud se během dne cítíte vyčerpaní, je dobré mít nápoj po ruce a kdykoliv doplnit energii. Café de Maca si velmi rychle oblíbilo množství zákazníků a patří mezi populární produkty v rámci peruánských bylin a potravin. Na rozdíl od běžné kávy je vhodný i pro děti.

V balení najdete na jemno rozemletou praženou bulvu vysokohorské andské maky. Připravuje se speciální metodou tak, aby se co barvou a částečně chutí co nejvíce podobala běžné kávě. Konzumuje se stejně jako klasická káva.

Způsob přípravy a použití:

Do šálku nasypte 1 lžičku prášku a zalijte horkou vodou nebo mlékem. Nápoj nechte chvilku odstát a dochuťte dle potřeby.

Ideální dávku si dle své chuti určí každý sám. Sedlinu na rozdíl od běžné kávy můžete po dopití zkonzumovat. Nápoj lze připravovat i v kávovaru.

Café de Maca se může pít teplé nebo studené. Pro jeho přípravu můžete použít jak klasické kravské mléko, tak jeho nejrůznější rostlinné varianty (ořechové, rýžové, ovesné a další.) Kávu můžete dosladit dle vašich preferencí. Doporučujeme yaconový sirup (což zvyšuje její dobré účinky), javorový sirup, med nebo třtinový cukr. Ochutit ji můžete i jinak než sladce - několika kapkami citronu, skořicí nebo zázvorem.

Pokud se ke Café de Maca přidá část mletých kakaových bobů, vznikne další energetický nápoj s lehkým nádechem čokolády – Café de Maca Choco.

Složení: Vysokohorská andská maca (maka) připravená speciální metodou, jako náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí, obohacená přídavkem 100 % čisté přírodní kakaové hmoty.

Hmotnost: 100 g

Výrobce: UNCARIA ČR. s.r.o.

Výhradní distributor: UNCARIA ČR. s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva a náhražky kávy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
Obtíže: Stres, psychická nepohoda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: