Zázvor lékařský v medu 250g

Kód: 3424
139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Ochutnejte speciální medový výrobek Zázvor lékařský v medu od značky Pleva. Představuje kvalitní český med, do kterého je přimíchaný zázvor lékařský. Zázvor je původně tropická rostlina, která však většině z nás už není neznámá. Využívá se jeho kořen, který má pikantní chuť. V Číně a Japonsku se řadí mezi významné léčivé rostliny. Zázvorový med obsahuje celkem 2 % kořene zázvoru. Med není vhodný pro děti do 3 let. V balení najdete 250 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zázvor lékařský v medu Pleva 250 g

Patříte také mezi ty, kdo si rádi smlsnou na dobrém medu? Klasický med najdeme téměř v každé domácnosti. Med patří mezi nejznámější a nejdůležitější včelí výrobek, který milujeme jak pro jeho lahodnou chuť, tak pro zdraví. Ochutnejte speciální zázvorový med, který kombinuje klasický český med s kořenem zázvoru. Výsledkem je zajímavá a chutná dobrota. V medu najdete 2 % zázvoru, který mu dodává specifickou chuť. 

Zázvor lékařský zřejmě není třeba sáhodlouze představovat. Ač se jedná o tropickou rostlinu, dávno u nás zdomácněl a běžně ho využíváme v kuchyni, vyrábíme z něho čaje i likéry. Milujeme ho pro jeho pikantní chuť. Jeho domovinou je Čína a Indie. Jedná se o rostlinu dorůstající výšky až 90 cm a kvete krásnými květy. Jeho největší bohatství se však skrývá pod zemí. Oddenek se využívá jako koření a obsahuje vysoké množství blahodárných látek. Právě proto se v Asii využívá v oblasti tradiční etnomedicíny hlavně pro vitalitu a dobré zažívání.

Speciální med se zázvorem doporučujeme pro všechny mimo děti do 3 let. Doporučená denní dávka pro dospělého člověka jsou 2 lžičky, dětem stačí 1 lžička.  Lahodnou chuť zázvorového medu si zamilujete, je sladká a zároveň pikantní.

Obsah cukrů, které med obsahuje - zejména glukóza, je velmi důležitý pro organismus, protože se prostřednictvím sliznice přímo vstřebává do krve. Takto dodává tělu okamžitou energii. Med se proto hodí k rychlému posílení těžce pracujících osob, sportovců apod. Velmi rychle osvěží i jediná lžíce medu.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz.

Složení:

med, zázvor lékařský

Upozornění:

Není vhodné pro lidi alergické na včelí produkty.

Výrobek není náhradou pestré stravy.

Obsah: 250 g

Vyrobeno v: ČR

Výrobce a dodavatel: Pleva s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Med
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: