Canchalagua čaj 50 g

Kód: 1820
90 Kč
Skladem (1 ks)
Originální bylinný čaj Oro Verde - CANCHALAGUA je doplněk stravy. Sušená, jemně řezaná bylina Canchalagua pochází z jihoamerických And. Je to rostlinka nenápadná, s droboučkými žlutými kvítky. Bývá součástí bylinných směsí a čajů. V tradiční jihoamerické etnomedicíně se hojně využívá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální čaj Oro Verde - Canchalagua 50 g

Bylinku s názvem Canchalagua v Česku můžeme znát pod pojmenováním Kruženka zpeřená. Jedná se o rostlinku, která původem z Jižní Ameriky, ale dnes se pro své účinky pěstuje i v Africe nebo Severní Americe. Má podobu keříčku a její stonky a listy vypadají jako suché, vysušené. Bohaté žluté květy jsou velmi malé a téměř neviditelné. Obecně se vyskytuje na svazích a stráních, v houštinách i v blízkosti zemědělských usedlostí. Vedle tradičního užití v jihoamerické etnomedicíně se ji přezdívá také „hierba de escoba“ tedy koště, díky svému charakteristickému větvení je domorodci užívána k zametání. Ochutnejte originální čaj z jihoamerických And.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz

 

S čím kombinovat čaj Oro Verde Canchalagua:

Bylinný čaj Canchalugua doporučujeme kombinovat s extraktem Macontro.

Dávkování:

Před použitím bylinný čaj doporučujeme promíchat.

1/2 kávové lžičky směsi zalijte vařící vodou 200-250 ml, nechte zakryté 15 minut vyluhovat a popíjejte vlažné. Pokud naše bylinky používáte poprvé, doporučujeme začít menším množstvím směsi. Bylinný čaj doporučujeme používat min. 1 měsíc, pak týden pauza, a poté pokračovat. U našich bylinek doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:

Doplněk stravy vhodný pro ženy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám.

U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí. 

Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Složení: Canchalagua (Schkuhria pinnata Lam. Kuntze Herba)

Hmotnost: 50 g

Země původu:  Peru

Výrobce: Oro Verde s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oro Verde
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.62 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: