Pasuchaca čaj 50g

Kód: 1880
90 Kč
Skladem u výrobce dodání do 3 pracovních dní

Originální bylinný čaj Oro Verde - PASUCHACA je doplněk stravy. Sušená, jemně řezaná bylina PASUCHACA je drobná rostlinka, která roste převážně v trsech velmi vysoko v horách. Jedná se o severoperuánský endemit, který nenajdete nikde jinde na světě. Pro své obsahové látky je po staletí užívána v tradiční etnomedicíně andské oblasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální bylinný čaj Oro Verde - Pasuchaca 50 g

V Jižní Americe najdeme obrovské množství bylinek, které svými obsahovými látkami usnadňují odpradávna život domorodým obyvatelům. V dnešní době se z nich můžeme radovat i my doma, a to například ve formě sušené. Mezi velmi vzácné byliny patří i Pasuchaca, která roste ve výšce od 3 500 m.n.m. Vyskytuje se pouze v severním Peru, v provincii Cajamarca. 

Tato drobná trvalá rostlinka roste v trsech a kvete drobnými kvítky růžové, fialové a bílorůžové barvy. Trsy z dálky vypadají jako bílé, ochmýřené kameny zlehka oble vystupující nad horizont. Domorodí obyvatele si dlouho její schopnosti nechávali pro sebe, teprve v 21. století se dostala do hledáčku vědců a bylinkářů. Vy si její chuť můžete dopřát v podobě dobrého čaje.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz.

S čím kombinovat čaj Pasuchaca:

Bylinný čaj Pasuchaca doporučujeme kombinovat extrakty Tawari a Tawarillo.

Dávkování:

Před použitím bylinný čaj doporučujeme promíchat.

1/2 kávové lžičky směsi zalijte vařící vodou 200-250 ml, nechte zakryté 15 minut vyluhovat a popíjejte vlažné. Pokud naše bylinky používáte poprvé, doporučujeme začít menším množstvím směsi. Bylinný čaj doporučujeme používat min. 1 měsíc, pak týden pauza, a poté pokračovat. U našich bylinek doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:

Doplněk stravy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám.

U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí. 

Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Složení: PASUCHACA (Geranium dielsianum Kunth. Herba)

Hmotnost: 50 g

Země původu: Peru

Výrobce: Oro Verde s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oro Verde
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: