Tawari negro čaj 50 g

Kód: 1892
90 Kč
Skladem (2 ks)

Originální bylinný čaj Oro Verde - TAWARI NEGRO je doplněk stravy. TAWARI NEGRO se řadí mezi jednu z kosterních dřevin vyššího patra tropického deštného pralesa. Můžete se setkat i s názvy tawari, tahuru, tabebu nebo lapacho. Stromů tohoto rodu roste v Amazonii přes 200 druhů a jen skuteční experti dokáží rozeznat jeden od druhého. Používají se v tradiční etnomedicíně už spoustu let a vy si ho můžete vychutnat ve speciálním čaji. Balení obsahuje 50 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální bylinný čaj Oro Verde - Tawari negro 50 g

Amazonský deštný prales tvoří jeden z nejrozmanitějších ekosystémů na naší planetě. Roste v něm spousta zajímavých rostlin, mezi které patří i vysoký strom Tawari negro. Jeho koruna se pne vysoko do nejvyšších pater lesa. Můžete se setkat s nejrůznějšími jmény, které mu daly rozličné kmeny žijící v Amazonii, například tahuari, tabebuia, v Brazílii pak nese jméno ipe, pau d arco nebo lapacho. Z obrovského množství zástupců tohoto druhu je komplikované poznat, který zrovna stojí před námi. Pomoci mohou elegantní a velké květy ve tvaru trubače. Jejich barva je jedním z vodítek, jak poznat správný druh.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz.

S čím kombinovat čaj Tawari Negro:

Bylinný čaj Tawari Negro doporučujeme kombinovat s extraktem Tawari a Tawarillo.

Dávkování:

Před použitím bylinný čaj doporučujeme promíchat.

1 kávovou lžičku čaje zalít vodou 1l, nechat vyluhovat 3 - 4 hodiny, nejlépe přes noc, na mírném prameni přivést do varu, mírně povařit 10 -15 minut, odstavit, scedit a popíjet vlažné. Pokud naše bylinky používáte poprvé doporučujeme začít menším množstvím směsi. Bylinný čaj doporučujeme používat min.1 měsíc, pak týden pauza a pokračovat. U našich bylinek doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:

Doplněk stravy 

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám.

U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí. 

Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Složení: TAWARI NEGRO (Tabebuia serratifolia Vahl. Nich. Cortex)

Hmotnost: 50 g

Země původu: Peru

Výrobce: Oro Verde s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oro Verde
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: