Koloidní stříbro 20ppm / 500ml

Kód: 3127
330 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.7.2022

Vyzkoušejte originální Koloidní stříbro 20ppm, které má v současné době tu nejvyšší kvalitu na trhu. Koloidní stříbro jako roztok, který je určený k vnějšímu použití. Skládá se z destilované vodě, ve které je na mikročástice rozptýlené stříbro. Využívá se hlavně v kosmetice a je vhodné pro léčbu akné, hojení ran a dezinfekci. Z důvodu legislativy z roku 2012 o nanotechnologiích nelze na koloidní roztoky získat prodejní certifikát. Proto jsme nuceni napsat, že se jedná o roztok určený pro očistu prostředí a předmětů. Navíc je toto koloidní stříbro vyšší kvality, než jsou běžná koloidní stříbra na českém trhu. Jak je to možné? Přečtěte si níže. V lahvičce najdete 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloidní stříbro 500 ml

Stříbro známe všichni hlavně jako drahý kov. Využívá se však i v oblasti kosmetiky, a sice v podobě koloidního roztoku. V destilované vodě jsou rozptýlené částečky v různé koncentraci (10 ppm, 20 ppm a vyšší). Jednotka ppm vyjadřuje poměr jedné částice vůči celku. Představit si roztok můžete tak, že 1 miligram stříbra rozptýlený v 1 kg vody tvoří 1 ppm. Čím větší číslo, tím silnější roztok. Využívá se v kosmetice. Koloidní stříbro je hojně diskutovanou látkou, proč?

Koloidní stříbro (dále jen KS) se vyrábí řízenou elektrolýzou. Aby roztok koloidu byl co možná nejvyšší kvality, je nutné, aby voda měla co možná nejnižší vodivost (uS/cm). Pro výrobu je nutné použít speciálně demineralizovanou vodu o maximální vodivosti do 1 microsiemens (uS/cm). Toto kritérium splňuje pouze destilovaná zdravotní voda. Ta se ovšem na českém trhu již skoro neprodává! Nahradila ji Aqua Purificata. Ta je pro zdravotnické účely, pro které se používala destilovaná voda, plně vyhovující,ale…

Je zde zásadní rozdíl pro výrobu koloidních roztoků. Aqua Purificata má vodivost 3-5 microsiemens (uS/cm), nikoli maximálně 1 uS/cm. Ale rovnou celé 3 uS/cm a více! Tato voda je tedy naprosto nevhodná pro výrobu KS. Její vysoká vodivost zabraňuje správnému štěpení nanočástic stříbra při procesu výroby. Vyrobený koloid, z Aqua Purificata, pak obsahuje velmi malé množství nanočástic stříbra, které jsou stěžejní pro charakteristické účinky KS. Obecně tedy platí, že čím nižší stupeň microsiemens (vodivost vody), tím kvalitnější koloidní roztok.

Toto KS je vyrobené z demineralizované vody, která je upravena na přístroji nejmenované firmy (skrytá reklama- nesmíme uvést) procesem zvaným reverzní osmóza (speciální čištění). Tato voda má vodivost od 0,8 – 0,20 uS/cm. Je to tedy nejnižší možná vodivost, které lze dosáhnout! Tím je zaručena nejvyšší možná kvalita výsledného koloidního roztoku.

Objem: 500 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Michaela Kovaříková, Loškovská 735, Žamberk, 26753

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení