Diozon clear - krém

Kód: 2833
536 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dopřejte vaší pleti čisticí krém z ozonu a olivového oleje Diochi Diozon clear. Uvítáte ho v případě, že bojujete s praskající kůží, u které byla narušena její struktura. Z krému se uvolňuje reaktivní kyslík, který podporuje zpomalení procesu stárnutí buněk a omezuje tvorbu vrásek. V balení najdete 30 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krém Diochi Diozon clear 30 ml

Stárnutí pleti se nevyhne nikdo z nás. Můžeme však tento proces oddálit a zpomalit, pokud tělu poskytneme mimo jiné i kvalitní kosmetiku. Vyzkoušejte krém Diozon clear od Diochi, které obsahuje olivový olej a reaktivní kyslík, který se z něho na pleti uvolňuje.

Krém je silně dezinfekční. Ozonace, kterou podporuje, zabraňuje nejrůznějším zánětům pokožky jako je akné, opary nebo vznik strupů. Krém kůži skvěle regeneruje a zvyšuje její elasticitu. Zabraňuje znečišťování kožních pórů a působí jako prevence tvorby komedonů. Je proto obzvláště vhodný pro mastnou a smíšenou pleť a pleť se sklonem k akné.

Krém dále podporuje tvorbu vlasových folikul a výrazně pomáhá urychlit regeneraci svalů při pohmoždění nebo bolesti.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Použití:

  • Naneste tenkou vrstvu krému na pokožku a lehce rozetřete.
  • Pro čištění pleti používejte krém 1x až 2x denně. U zdravé pokožky stačí krém použít pouze na noc. Krém přes noc pleť vyčistí a oživí. Kolem očí používejte tenčí vrstvu krému.
  • Je možné jej také využít jako masážní krém pro reflexní masáže energetických bodů a zón těla.
  • Skladujte v chladu do 25 °C. Při vyšší teplotě se krém stává tekutým. Po vložení na chladné místo krém opět ztuhne, aniž by mu krátkodobé rozehřátí uškodilo na kvalitě.

Doporučení:

  • Bioinformační krémy Diochi doporučujeme 1 až 3x denně lehce vmasírovat do oblasti reflexních zón orgánů, oblast břicha a močového měchýře. Tenkou vrstvu nanést na obličej.
  •  Krémy jsou velice úsporné, proto stačí použít velmi malé množství.
  •  Pro masáže doporučujeme nejprve nanést krém, poté namočit ruce do vody a masírovat. Pokud voda vyschne, doporučujeme opět ruce namočit do vody, krém bude opět kluzký.
  • Pozor na oči! Kolem očí používejte velice tenkou vrstvu krému.

Pohlazení je lék. Pohlazení je pro život nezbytné. K vyléčení nepomůže vždy jen pilulka. Nezapomeňme na zázračnou sílu v našich rukou. Výsledky výzkumu na poli energetiky člověka upozorňují na to, že hlazením jsou stimulovány elektrické potenciály těla. Jemné hlazení pokožky působí na hormonální žlázy a stimuluje jak vegetativní nervový systém, tak i funkci orgánů.

Kůže je naše největší hormonální žláza, která produkuje několik hormonů. Tělo se přes kůži detoxikuje a vylučuje se jí více odpadních látek než ledvinami. Nezapomeňte. Zdravotní komplikace a nezdravý životní styl mají vnější projevy, které je vhodné řešit bioinformační a ozónovou kosmetikou v kombinaci s bioinformačními přípravky Diochi.

Složení:

  • Ozon - Ozone - trikyslík, O3,
  • Olivový olej (Olea europaea)

Objem: 50 ml

Vyrobeno v: Česká republika

Výrobce: Diochi s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy, masti, emulze
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: