Zpět do obchodu

Registrace

Panaderm krém

Originální bioinformačí výrobek fa. Diochi - Panaderm krém

Hmotnost: 50 ml

Výrobce a distributor: Diochi s.r.o.

661 Kč

Panaderm krém

Kód: 2839

Originální bioinformačí výrobek fa. Diochi - Panaderm krém

Hmotnost: 50 ml

Výrobce a distributor: Diochi s.r.o.

Panaderm je přírodní bioinformační ozonový krém s vysokým obsahem pryskyřic boswelie, myrhy, silic léčivých rostlin a dalších přírodních látek. Tento jedinečný koktejl dodá vaší pokožce potřebnou výživu, svěžest a zdravý vzhled.

Panaderm krém účinně odstraňuje a předchází akné, dokonale čistí a regeneruje pokožku, zpomaluje stárnutí pleti a vyživuje pokožku, hojí pokožku při mokvajícím akné vysušovacím efektem, dále pomáhá při urychlení léčby oparu vysušovacím efektem, je vhodný pro problematickou pleť.

Složení:

Ozonizovaný olej s Jojoby kalifornské (Simmondsia chinensis, Jojoba), Ozonizovaný olej s Makadamie (Macademia integrifolia, Macadamia), Kadidlovník pravý (Boswelia sacra), Blahovičník citroníkový (Corymbia citriodora, Eucalyptus citriodora), Myrhovník abescínský (Commiphora abyssinica Commiprohora abyssinic, Commiphora abyssinica), Narcis (Narcissus), Lemon tea tree (Leptospermum petersonii, Leptospermum citratum), Balmín metlatý (Leptospermum scoparium, manuka tea tree), Ibišek okra (Hibiscus esculentus, Ibišek jedlý, Bamia, Bamya, Bhindi, Gumbo), Modřín opadavý (Larix decidua, Modřín evropský, Pinus larix, Abies larix), Pelyněk pravý (Artemisia absinthium), Zázvor lékařský (Zingiber officinale, Zázvor pravý), Plumeriá bílá (Plumeria alba), Vitamín E, Ester vitamínu C.
 

POUŽITÍ:

Naneste tenkou vrstvu krému na pokožku a lehce rozetřete.
Pro čistění pleti používejte krém 1x až 3x denně. U zdravé pokožky stačí krém použít pouze na noc. Krém přes noc pleť vyčistí a oživí. Kolem očí používejte tenčí vrstvu krému.
Je možné jej také využít jako masážní krém pro reflexní masáže energetických bodů a zón těla.

DOPORUČENÍ:

1. Bioinformační krémy Diochi doporučujeme 1 až 3x denně lehce
vmasírovat do oblasti reflexních zón orgánů, oblast břicha
a močového měchýře. Tenkou vrstvu nanést na obličej.

2. Krémy jsou velice úsporné, proto stačí použít velmi malé množství.

3. Pro masáže doporučujeme nejprve nanést krém, poté namočit
ruce do vody a masírovat. Pokud voda vyschne, doporučujeme
opět ruce namočit do vody, krém bude opět kluzký.

4. Ozónový krém Panaderm s olivovým olejem
nanášejte vždy ve velmi tenké vrstvě a lehce roztírejte.

5. Pozor na oči! Kolem očí používejte velice tenkou vrstvu krému.

6. Pohlazení je lék. Pohlazení je pro život nezbytné. K vyléčení nepomůže vždy jen pilulka. Nezapomeňme na zázračnou sílu v našich rukou. Výsledky výzkumu na poli energetiky člověka upozorňují na to, že hlazením jsou stimulovány elektrické potenciály těla. Jemné hlazení pokožky působí na hormonální žlázy a stimuluje jak vegetativní nerovový systém, tak i funkci orgánů.
Kůže je naše největší hormonální žláza, která produkuje několik hormonů. Tělo se přes kůži detoxikuje a vylučuje se jí více odpadních látek než ledvinami. Nezapomeňte. Zdravotní komplikace a nezdravý životní styl mají vnější projevy, které je vhodné řešit bioinformační a ozónovou kosmetikou v kombinaci s bioinformačními přípravky Diochi.

 
 
Kategorie: KRÉMY, MASTI
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Objednáno (1 ks)
661 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: