Spiron - aromaterapeutický sprej 50ml

Kód: 3904
378 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.2.2023

Přírodní aromaterapeutický sprej Spiron od Energy obsahuje čisté éterické oleje, které provoní váš byt. K tomu působí jako prevence infekcí, repelent, dezinfikuje ovzduší a rány a pomůže vaší duši k harmonii a klidu. V balení najdete 50 ml spreje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaterapeutický sprej Spiron Energy

Zapomeňte na umělé osvěžovače vzduchu, které vašemu domovu přinesou nepřirozenou vůni a do vzduchu uvolňují chemikálie. Mnohem lepší, zdravější a voňavější volbou jsou přírodní aromaterapeutické spreje. Spiron Energy obsahuje nejčistší éterické oleje (smrková, citronelová, mátová a další), které jsou speciálně sestavené, aby společně dokonale a harmonicky fungovaly.

Použití spreje Spiron je všestranné. Éterické oleje se snadno vstřebávají do kůže, při dýchání vstupují do plic a roznášejí se po celém těle. Ovlivňují dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další. Spiron doporučujeme při bolestech hlavy, kašli, depresích, infekčním onemocnění a nervovém vyčerpání. Desinfikuje vzduch v místnostech s nemocným či prostorech s mnoha lidmi. Má relaxační účinky. Je vhodný i na cesty, kdy ho můžete využít k dezinfekci předmětů.

Účinné látky

Éterické silice (tújová, smrková, amyrisová, myrtová, citronelová, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).

Složení: Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Eucalyptus Citriodora Oil, Boswellia Serrata Oil, Cinnamomum Camphora Wood Oil Decamphorised, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Spicata Herb Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Myrtus Communis Leaf Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Abies Holophylla Needle Oil, Thuja Orientalis Twig/Leaf Oil, Ethanol 87 %, Isobutan.

Použití

1x krátce rozprášit do vzduchu. Před použitím protřepat!

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. Obsahuje Eucalyptus Citriodora Oil, Limonene, Citral, Alpha-Pinene, Geraniol, Citronellal, Citronellol, L-Carvone, Turpentine Oil, Beta-Pinenes.

Objem: 50 ml

Výrobce: Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika a bylinné masti
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: