Tick-a-tack - přírodní repelent

Kód: 3901
315 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.2.2023

Přírodní repelent Tick-a-tack od Energy obsahuje směs přírodních esencí, které odpuzují klíšťata, komáry a další hmyz. Je šetrný k pokožce i přírodnímu prostředí. V balení najdete 50 ml repelentu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní repelent Tick-a-tack Energy 50 ml

Výlety v přírodě prospívají tělu i mysli, ale ve vysoké trávě, v křovinách a slunných loukách číhá nebezpečí. Minimalizujte možnost přisátí klíšťat a pokousání komáry s přírodním repelentem Tick-a-tack Energy. Obsahuje rostlinné oleje z bylin, které odpuzují hmyz a přirozeným způsobem tak chrání váš organismus. Najdete v něm esence z máty, fenyklu, kafru, citronely, eukalyptu, pelargonie a tomkovice vonné.

Repelent neškodí vaší pokožce a nepouští do těla škodlivé chemikálie. Je také ohleduplný k životnímu prostředí. Navíc se můžete těšit na příjemnou bylinnou vůni, která se nedá srovnat s pachem běžného repelentu. Můžete ho bez obav aplikovat přímo na kůži i na oblečení.

Účinné látky

Pelargonium Graveolens Flower Oil, Hierochloe Odorata Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Citratus Leaf/Stem Oil, Cinnamomum Camphora Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Foeniculum Vulgare Dulce Fruit Oil, Ethanol 87 %, Isobutan.

Složení: Pelargonium Graveolens Flower Oil, Hierochloe Odorata Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Citratus Leaf/Stem Oil, Cinnamomum Camphora Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Foeniculum Vulgare Dulce Fruit Oil, Ethanol 87 %, Isobutan.

Použití

Rozprášit dle potřeby na exponovaná místa. Před použitím protřepat!

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad.

Objem: 50 ml

Výrobce: Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika a bylinné masti
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: