Panela Original Uncaria / 1000g

Kód: 3145
230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Panela Original Uncaria je doplněk stravy. Pod názvem Panela se skrývá surová šťáva vylisovaná z čerstvě sklizené cukrové třtiny, která se dále šetrným způsobem vysouší a následně lehce drtí. Můžete ji znát také jako rapaduru nebo raspaduru. Představuje čistý přírodní produkt, který neprošel žádným chemickým procesem. V její chuti můžete snadno rozpoznat melasu - sladký sirup, který vzniká jako vedlejší produkt při výrobě třtinového cukru. V balení najdete 1 000 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panela Original Uncaria - 1 000 g

O cukrové třtině jistě každý z vás slyšel. Tato mohutná tráva dorůstá výšky až 6 metrů a její stéblo vyplňuje dřeň, která obsahuje až 20 % cukru. Setkat se s ní můžete v Pacifiku, Asii i severovýchodní Africe. Z cukrové třtiny se získává oblíbený třtinový cukr, ale nejen to. Když se lisuje surová šťáva, může se dál zpracovávat. Někdy se vysušuje a následně drtí. Tímto způsobem vzniká Panela, oblíbené přírodní sladidlo.

Vzhledově připomíná hnědý třtinový cukr. S tímto rafinovaným produktem však nemá nic společného. Vzniká čistě na přírodní bázi bez jakýchkoliv chemických procesů. Oproti třtinovému cukru si tak uchovává lahodnou chuť melasy, zlatou a třpytivou barvu a také “živou” strukturu v podobě maličkých valounků, nikoli krystalů.

PROČ POUŽÍVAT PANELU MÍSTO CUKRU?

Panela je 100% přirozené sladidlo, potrava která nahrazuje rafinovaný cukr. Na rozdíl od třtinového či rafinovaného cukru obsahuje maximum živin, původně přítomných ve třtinové šťávě. Má jedinečnou a neopakovatelnou chuť melasy a není ochuzena o složky, které melasa obsahuje. Proces jejího získávání je 100% přírodní, šetrný, bez použití chemických látek. Její barva je přirozená. Výborný přírodní zdroj energie. Ve světě stále roste její popularita a poptávka po ní, jako po 100% přírodním produktu, s bohatými výživovými vlastnostmi.

Způsob přípravy a použití:

Použít ji můžete jako všestranné sladidlo do různých nápojů a jídel, marmelád, dětských kaší a také při pečení. Představuje výborný přírodní zdroj energie při vyčerpání a zátěži, nejen pro sportovce. Rozpuštěná ve studené vodě, s ledem a citronem, může sloužit i jako osvěžující nápoj.

Složení: 100 % přírodní sušená šťáva cukrové třtiny

Hmotnost: 1 000 g

Výrobce: UNCARIA ČR. s.r.o.

Výhradní distributor: UNCARIA ČR. s.r.o.Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní sladidla a ,, mlsání"
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: