Pro zvířátka

Nejprodávanější

RENOVET
499 Kč –10 %
Původně: 499 Kč  (–10 %)
449 Kč
1 položek celkem
RENOVET
499 Kč –10 %
449 Kč

AKČNÍ CENA - VÝPRODEJ SKLADU!!! vhodný na otoky tlumí průjmy a střevní katary zmírňuje patologický smutek působí proti artróze

Kód: 3942
Domácí mazlíčci jsou pro nás často jako členové rodiny. Kdo má doma psa, kočku nebo jiné zvíře dobře ví, jaké zpestření, radost a lásku do života zvířecí kamarád přináší. Jak se jim za to můžeme odvděčit? Především věnovaným časem a také kvalitní péčí....
Domácí zvířátka jsou kompletně odkázaní na své majitele, a je proto hlavně na nás, jak bude jejich život vypadat. S tím souvisí i podávání kvalitních veterinárních doplňků stravy. Mimo kvalitní stravu, která se sestává z dobrých granulí, konzerv, zrní či jiných pamlsků, které si váš mazlík s chutí dopřeje, jsou tu i zmíněné doplňky stravy. Stejně jako lidé potřebují občas tělu dodat vitamíny nebo je trápí zdravotní obtíže, jsou to i zvířata, která často potřebují trochu extra péče. Kvalitní doplňky stravy pro zvířata pomohou nejen s již diagnostikovanými problémy, ale působí i jako funkční prevence. Díky pravidelnému užívání se třeba zrovna váš pejsek nebo kočička vyhne zdravotním potížím, které by jim jinak nepříjemně komplikovaly život.

Doplňky stravy pro zvířata Energy

Na našem e-shopu proto najdete i nejrůznější doplňky stravy pro zvířátka. Ať už se jedná o nejrůznější minerální doplňky, bylinné koncentráty, které pomáhají obnovit kvalitu srsti, peří, kůže či šupin, probiotické produkty upravující střevní mikroflóru zvířat, které mají problémy s trávením či stolicí a mnoho dalšího. Výrobou těchto prémiových produktů se zabývá firma Energy, která připravuje doplňky stravy i pro člověka. V jejích produktech můžete najít nejrůznější bylinné směsi, vitamíny a minerály. Vychází jak z poznatků fytoterapie, tak z homeopatie, aromaterapie či tradiční čínské medicíny. Produkty obsahují čisté a účinné látky, které jsou často zcela přírodní.

Kosmetika pro zvířátka

Kromě doplňků stravy pro zvířata u nás můžete pořídit i zvířecí kosmetiku. Pokud máte zvířátko doma, jistě víte, že bez pravidelného koupání to nejde. Jestli nechcete každému zvířeti vybírat vlastní šampon, můžete využít třeba šampon Epivet, který se hodí pro všechny druhy domácích zvířat. Odpuzuje klíšťata, parazity, blechy i komáry, není toxický a je vhodný i na velmi citlivou pokožku.