PROBIOVET - probiotický doplněk 90 kapslí

Kód: 3954
333 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023

PROBIOVET od Energy obsahuje laktobacily, které zvířatům pomáhají udržet přirozenou mikroflóru střev a aktivují imunitní systém. Vhodný pro všechna zvířata, především mláďata a zvířata krmená průmyslovými krmivy. Obsahuje také chlorellu a přírodní vlákninu. V balení najdete 90 kapslí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Probiotické kapsle PROBIOVET Energy pro zvířata

Stejně jako lidé mohou mít i domácí mazlíčci a zvířata problémy se zažíváním nebo imunitou. Pro správnou funkci střev jsou tu probiotické kapsle Probiovet od Energy, které obsahují dva druhy živých bakterií: Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faeces. Tyto bakterie udržují zdravou mikrofloru zvířat, podporují obranyschopnost a potlačují nežádoucí choroboplodné organismy v těle zvířete.

V Probiovetu najdete také chlorellu, což je populární zelená řasa s bohatým obsahem vitamínů, minerálů a bílkovin. Dále obsahuje přírodní vlákninu - prebiotikum inulin. Díky těmto přírodním složkám umí Probiovet pozitivně ovlivnit mikroflóru tlustého střeva, aktivovat imunitu a omezit toxickou zátěž ve střevě, která vzniká hnilobnými procesy. Vyplatí se používat pro rostoucí mláďata a zvířata krmená průmyslovým krmivem.

Probiovet pomáhá léčit onemocnění zažívacího traktu, plynatost a zápach z tlamy. Působí pozitivně při průjmech a doporučuje se jako doplněk stravy při krmení granulemi nebo krmivy s chemickými konzervanty, které mohou vyvolávat zdravotní potíže.

Používání

Probiovet se vyrábí v podobě tobolek. Před podáním je vhodné tobolku zvlhčit vodou, nebo potřít tukem pro snadnější polykání. Je možné přidat ji do pamlsku.

Pokud nastane problém s pozřením, můžete dvoudílnou tobolku rozevřít a obsah zamíchat do krmiva.

Dávkování

Podávejte bez přestávky nejdéle po dobu 3 týdnů.

Reakce organismu na koncentrát je individuální. Ve většině případů poznáte změnu již za 3 dny. Poté se může zdravotní stav vrátit na začátek a teprve pak se pomalu zlepší, ale již s dlouhodobým účinkem. Zdravotní problémy, které trvají již roky, vyžadují aplikaci 2 x 3 týdny s minimálně týdenní pauzou.

Dávkujte dle hmotnosti zvířete:

Drobným zvířatům do 2 kg: 1 x denně (ráno) 1 tobolka

2 - 50 kg: 2 – 3 x denně (ráno, v poledne a večer) 1 - 2 tobolky

Nad 50 kg: 2 – 3 x denně (ráno, v poledne a večer) 1 - 2 tobolky na každých 50 kg hmotnosti

Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody.

Nežádoucí účinky

Nebyly zaznamenány.

Složení

1 tobolka obsahuje: Chlorella pyrenoidosa (250 mg), želatina, inulin (40 mg), mléčné bakterie Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium (10 mg).

Doporučení zvěrolékaře

Probiovet používám pro zlepšení trávení. Svým složením dobře pomáhá proti průjmu a zlepšuje bakteriální kolonizaci střev. Dobré trávení znamená i dobrou funkci imunitního systému.

MVDr. Petr Hrabák 

Obsah: 90 tobolek

Výrobce: Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířátka
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: