Dárkový balíček ,, ENERGIE PRO KAŽDÝ DEN"

Kód: 4908
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Příroda je nezdolná, dovede se se vším poprat. Může nám být nejen velkou inspirací a učitelkou, ale dovedeme z ní také načerpat spoustu energie a životní síly. S touto sadou ji můžete nadělit i svým blízkým. Hodí se v sychravých podzimních dnech, pro sváteční restart organismu po Vánocích, nebo na jarní únavu. Vyvážený organismus a silná imunita jsou obzvláště v současné době neocenitelné. Darujte svým blízkým přírodní kúru, která jim dodá energii a harmonizuje tělo i duši.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček ,, ENERGIE PRO KAŽDÝ DEN " obsahuje:

mateří kašička lyofilizovaná 2g
• květový pyl rouskovaný 100g
• propolis v medu 250g
• louka v kuličce - semínkové kuličky

Životabudič inspirovaný přírodou

Všichni víme, že životní energie a vyvážený a silný organismus se správně fungující imunitou jsou základem našeho zdraví. Dárková sada obsahuje účinné včelí produkty, ze kterých si obdarovaný snadno sestaví posilňující kúru pro dobití energie. Vzájemně se dají libovolně kombinovat, anebo si je nadávkuje postupně.

Doporučujeme začít s mateří kašičkou, která se užívá po dobu 10 dnů. Kašičkou se v úlu krmí včelí královna a mladé larvy, které potřebují opravdu vydatný zdroj energie. Víte, že se včelí královna dožívá až 20× vyššího věku než běžná dělnice? Jediným rozdílem je strava – královna celý život dostává mateří kašičku. Dodává jí velkou životní sílu a navrch ještě porci vitamínů a minerálů.

Po kúře mateří kašičky může začít s užíváním rouskovaného pylu. Věděli jste, že včelí pyl může být také užitečný? Obsahuje totiž naprosto jedinečnou kombinaci látek, která vlévá krev do žil celé naší přírodě. Ne náhodou včelky krmí pylem celý úl. Pyl se užívá dvakrát denně a je také úžasnou pomocí a podporou pro všechny, které trápí jarní pylové alergie.

Po pylovém týdnu plynule přejde do dalšího týdne, během něhož si dvakrát denně zamlsá propolis v medu. Kombinace těchto dvou cenných látek dodá tělu tolik energie, že dosytí své zdroje na dlouhou dobu dopředu a vždy bude mít kam sáhnout. Propolis je úžasný dar přírody, který včelky používají k základní obraně před viry, bacily nebo jinou nákazou úlu. Je známý pro účinek na bakterie i plísně a pro jiné účinky hojivé. Jen díky propolisu přežily až do dnešních dní. V tomto medu s propolisem najdete příměs 0,5 % propolisu.

Důležitá maličkost: Dárková sada Energie pro každý den obsahuje také Louku v kuličce - semínkové kuličky, které obdarovaný může recipročně zasít včelkám. Do květináče na balkoně. Na záhonek v zahradě. Nebo třeba jenom do truhlíku. Kuličky obsahují semínka medonosných rostlin, jejichž květy potěší jak obdarovaného, tak včelky nebo motýly. Stačí je jednoduše položit do hlíny, zalévat a sledovat, jak v malých kuličkách vzniká nový život. Více o Louce v kuličce a jejím pěstování se dozvíte v článku Seedballs: Kuličky plné louky pro včelky a brouky

Upozornění:

Není vhodné pro lidi alergické na včelí produkty.

Výrobek není náhradou pestré stravy.

Vyrobeno v: ČR

Výrobce a dodavatel: Pleva s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pyl a dobroty s pylem
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: