Medové müsli s pylem - ovocné

Kód: 4899
170 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.4.2023

Naší nejčastější a velmi oblíbenou snídaní je müsli. Míváme ho opravdu často, na různý způsob a přidáváme si do něj pyl. Až přišel nápad, jestli by nebylo možné vyrobit müsli s pylem a ideálně i slazené medem. A tak jsme objevili rodinnou firmu Janova pec, která nás nadchla kvalitou a chutí svých výrobků. Společně jsme připravili báječné medové müsli s květovým pylem a pořádnou porcí sušeného ovoce, které nadchne každého náročného snídaňáře. A proč včelí pyl? Obsahuje totiž jedinečnou kombinaci látek, která vlévá krev do žil celé naší přírodě. Ne náhodou včelky krmí pylem celý úl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní snídaně pro náročné

• bezlepkové pečené müsli
• s medem a květovým pylem
• jablka, višně, hrušky, jahody a skořice
• obsahuje 20 % včelích produktů

Přesně takové je müsli vyrobené z kvalitních surovin a plné chuti. Nu považte sami: křupavé bezlepkové ovesné vločky slazené voňavým medem, provoněné skořicí, včelí květový pyl a pořádná porce sušeného ovoce - jablek, višní a hrušek, které jsou ošetřeny pouze kyselinou citronovou a k tomu lyofilizované jahody. Perfektní sladký start do nového dne.

Medové müsli s pylem jsme připravili ve spolupráci s rodinnou firmou Janova pec. Líbí se nám jejich lidský přístup, důraz na prvotřídní suroviny i to, že se nebáli vyladit s námi müsli k dokonalosti na mnoha ochutnávkách. Právě dávce pylu jsme se věnovali poměrně dlouho a hledali jeho ideální poměr. A máme dobrou zprávu, po desítkách ochutnávek jsme ho našli, ochutnejte!

Složení

bezlepkové ovesné vločky (58 %), květový pyl (12 %), med (8 %), sušená jablka (7 %), sušené višně (4 %), sušené hrušky (4 %), olivový olej (4 %), lyofilizované jahody (2 %), skořice (1 %). Jablka, hrušky a višně jsou ošetřeny kyselinou citrónovou.
Může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů a skořápky. BEZ LEPKU.

Není vhodné pro lidi alergické na včelí produkty.

Výrobek není náhradou pestré stravy.

Obsah: 370 g

Vyrobeno v: ČR

Výrobce a dodavatel: Pleva s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pyl a dobroty s pylem
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: