Včelí květový pyl rouskovaný 100g

Kód: 4890
105 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Věděli jste, že včelí pyl může být také užitečný? Obsahuje totiž naprosto jedinečnou kombinaci látek, která vlévá krev do žil celé naší přírodě. Ne náhodou včelky krmí pylem celý úl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Život v symbióze

Můžeme vidět, jak všechno nádherně funguje v symbióze a jak je život úžasně rozmanitý. Včelky se ve svém životě spoléhají na pyl – dokáže celému společenství dodat potravu. Pyl také včely používají pro výrobu blahodárné mateří kašičky, kterou krmí larvy. A jaké výhody má pro nás? Úplně stejné.

U květového pylu rouskovaného se můžete setkat s různými názvy: včelí pyl / květový pyl / rouskový pyl / rouskovaný pyl. Za každým názvem je stejný pyl od včelek ve 100% koncentraci, který se odebírá ihned, jak včelka přiletí ze sběru do úlu.

Proč se včelí pyl nedoporučuje při nádorových onemocněních?

Protože zatím ještě není prokázáno jak pyl na nádorové bujení působí. V otázce vhodnosti užívání pylu při onkologických onemocněních stojí proti sobě dvě názorové skupiny - jedna tvrdí, že to nevadí a druhá, že pyl nádorové bujení podporuje. Opatrnosti není nikdy dost a například při rakovině prostaty nebo ledvin je pyl opravdu nevhodný.

Pyl si můžete zakoupit ve dvou dalších variantách:

Květový pyl v medu - pro pohodlné použití jsme přidali přibližně 5 % pylu do našeho poctivého medu.
Pyl perga – včelkami již zpracovaný plástový pyl, který je lépe stravitelný. Jeho získávání je složitější a právě proto je dražší než pyl rouskovaný.

Upozornění:

Není vhodné pro lidi alergické na včelí produkty.

Výrobek není náhradou pestré stravy.

Obsah: 100 g

Vyrobeno v: ČR

Výrobce a dodavatel: Pleva s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pyl a dobroty s pylem
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: