Růžová sůl Inků hrubá Original Uncaria® / 250g

Kód: 3376
–20 %
ruzova sul inku hruba
–20 % 108 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Růžová sůl Inků Maras Original Uncaria s hrubými krystalky patří mezi doplněk stravy. Představuje raritu mezi solemi, protože je plný přírodních minerálů ze samého srdce And. Díky nim dodává růžová incká sůl potravinám zajímavou chuť. Toho si cení nejlepší kuchaři napříč celým světem a využívají ji k přípravě nejrůznějších specialit. V balení najdete 250 g hrubé růžové soli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrubá růžová sůl Inků Original Uncaria 250 g

Dopřejte si pravou, originální, výjimečnou a velmi chutnou růžovou sůl, která pochází přímo ze srdce And, z oblasti Maras. Maraská sůl si nese svůj název s odkazem na místo jejího vzniku - v malebné  vesnici Maras. Sůl objevili už staří Inkové, kteří si jí velice cenili. Už tehdy se sklízela ručně a do dnešních dnů se způsob jejího získávání příliš nezměnil. Na úbočí And se můžete setkat s vodními nádržemi, které se nazývají salinas. Do nich vtéká proud podzemní slané vody, která se na sluníčku vypaří a pouze čistá růžová sůl.

Tato exotická růžová sůl Inků patří mezi nejlahodnější soli na světě. Je ceněná pro velký obsah minerálů jako železo, vápník, hořčík, zinek či měď. Právě díky nim má sůl svou krémovou, do růžova tónovanou barvu. Její používání si oblíbili nejlepší kuchaři po celém světě, kteří ji využívají pro nejrůznější speciality. Hodí se pro přípravu všech možných jídel - do polévek, salátů, k masu, rybám i zelenině. Umí zvýraznit chuť některých potravin, například okurek, rajčat či salátů.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje naše balení? 100% čistá, originální, přírodní  růžová sůl Inků přímo z Maras z And.

Dávkování:

Užívá se jako jiná běžná sůl.

Složení: 100 % růžová sůl z And, z oblasti Maras.

Množství: 250 g

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Růžová sůl Inků z Maras
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: