Aguaymanto v čokoládě Original Uncaria® / 100g

Kód: 3367
160 Kč
Skladem (1 ks)

Originální sušené plody Aguaymanto v čokoládě Original Uncaria se řadí mezi doplňky stravy a prostředek zdravého mlsání. Aguaymanto je peruánský plod sladkokyselé chuti, který ve spojení kvalitní organické čokolády z Peru potěší vaše chuťové buňky. Setkat se můžete i s pojmenováním Incan Berries, Goldenberries nebo Mochyně peruánská. V balíčku najdete 100 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušené plody Aguaymanto v čokoládě Original Uncaria 100 g

Aguaymanto nese latinské jméno Physalis peruviana a česky tuto rostlinu budete nejspíše znát pod názvem Mochyně peruánská. Jedná se o jednoletou rostlinu z čeledi lilkovitých a její plody se označují jako “třešeň Inků” Drobné žluto-oranžové kuličky plodů jsou schované v suchých květech ve tvaru lampionků. Lahodné plody mají i spoustu dalších názvů, přezdívá se jim zlatá bobule nebo angrešt Mysu Dobré naděje. Oblíbíte si je velmi rychle pro jejich skvělou chuť.

Mochyně má svůj původ pravděpodobně v jihoafrickém Mysu Dobré naděje, mnohem častěji však na ni narazíte v Jižní Americe, kde se přirozeně vyskytuje. Drobné oranžové kuličky stále patří mezi vzácné ovoce a v gastronomii se využívá spíše jako dekorace nejrůznějších dezertů. Ze zralých plodů se ale může vařit marmeláda, plody se mohou zavařovat i sušit. Vyzkoušejte výborné sušené plody mochyně obalené v kvalitní peruánské čokoládě. Poslouží jako skvělá alternativa sladkostí.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje naše balení? Sušené plody Physalis peruviana obalené do tmavé čokolády organic. Ručně přebírané v naší provozovně. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Dávkování:

Sušené plody Aguaymanto v čokoládě se konzumují přímo, mohou být ale také dodávány do müsli, dezertů, ořechových směsí.

Upozornění:

Uchovejte mimo dosah dětí.

Skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Nenahrazuje pestrou stravu.

Nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Physalis peruviana, tmavá čokoláda

Množství: 100 g

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super potraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: