Aguaymanto v čokoládě Original Uncaria® / 100g
Kód: 3367
Související produkty
Detailní popis produktu
Sušené plody Aguaymanto v čokoládě Original Uncaria 100 g
Aguaymanto nese latinské jméno Physalis peruviana a česky tuto rostlinu budete nejspíše znát pod názvem Mochyně peruánská. Jedná se o jednoletou rostlinu z čeledi lilkovitých a její plody se označují jako “třešeň Inků” Drobné žluto-oranžové kuličky plodů jsou schované v suchých květech ve tvaru lampionků. Lahodné plody mají i spoustu dalších názvů, přezdívá se jim zlatá bobule nebo angrešt Mysu Dobré naděje. Oblíbíte si je velmi rychle pro jejich skvělou chuť.
Mochyně má svůj původ pravděpodobně v jihoafrickém Mysu Dobré naděje, mnohem častěji však na ni narazíte v Jižní Americe, kde se přirozeně vyskytuje. Drobné oranžové kuličky stále patří mezi vzácné ovoce a v gastronomii se využívá spíše jako dekorace nejrůznějších dezertů. Ze zralých plodů se ale může vařit marmeláda, plody se mohou zavařovat i sušit. Vyzkoušejte výborné sušené plody mochyně obalené v kvalitní peruánské čokoládě. Poslouží jako skvělá alternativa sladkostí.
Co obsahuje naše balení? Sušené plody Physalis peruviana obalené do tmavé čokolády organic. Ručně přebírané v naší provozovně. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.
Dávkování:
Sušené plody Aguaymanto v čokoládě se konzumují přímo, mohou být ale také dodávány do müsli, dezertů, ořechových směsí.
Upozornění:
Uchovejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu a teplotě do 25°C.
Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Nenahrazuje pestrou stravu.
Nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.
Složení: Aguaymanto, tmavá čokoláda
Množství: 100 g
Země původu: Peru
Výrobce: Uncaria s.r.o.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Super potraviny a doplňky stravy |
---|---|
Záruka: | Datum spotřeby je uveden na obalu |
Hmotnost: | 0.2 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.