Algarrobo Original Uncaria / 100 g

Kód: 3148
80 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Originální prášek Algarrobo Original Uncaria - Peruánský karob je superpotravina. Svou chutí je velmi podobný sladkému kakau. Může sloužit jako zdravá náhrada čokolády. Peruánský karob je přirozeně sladký, neobsahuje kofein, má malé množství tuku a nezpůsobuje alergie. V balení najdete 100 g prášku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální prášek Algarrobo Original Uncaria - 100 g

Co je to Algarrobo? Přezdívá se mu také peruánský karob. Jedná se o strom, který nese plody vizuálně podobné s fazolovými lusky. Mají béžovou barvu a jsou o dost světlejší než ty, které znáte z Evropy. Prášek zvaný Karob, nebo také Svatojánský chléb, vzniká jejich semletím. Chuťově karob připomíná kakao, ale je mnohem zdravější než čokoláda. Jeho, u nás vzácnější, odrůda z Peru má navíc nádech skořice a chuťově je velmi zajímavá. Karob je bez kofeinu, přirozeně sladký, neobsahuje moc tuku a nezpůsobuje alergie.

Originální prášek Algarrobo Original Uncaria je vyroben ze surovin z čerstvého sběru. Ručíme za jeho vysokou kvalitu, čistotu a správnost botanického druhu.

Způsob přípravy a použití:

Pro přípravu nápoje používáme poloviční množství, než jsme zvyklí u kakaa.

Použití prášku Algarrobo je vemi všestranné. Může se používat jako sladidlo, pro přípravu dezertů, pro výrobu kávy, čaje nápojů a nejrůznějších koktejlů. Vyzkoušet můžete i přidat peruánský karob do nejrůznějšího pečiva, cukroví, při výrobě domácích čokolád, mléčných výrobků nebo ho lze přimíchat třeba do přesnídávky. Obsahuje spoustu cenných živin. V Peru se z Algorrabo vyrábí také výživný sirup s názvem Algarrobina. Dále slouží pro náhražku kávy bez kofeinu, která je známá pod jménem Café de Algarrobo nebo Café de Mesquite.

U dětí se doporučuje denní dávku zvyšovat postupně a skončit na 15 g.

Složení: Prášek z mletých plodů stromu Algarrobo rostoucich v Peru.

Hmotnost: 100 g

Výrobce: UNCARIA ČR. s.r.o.

Výhradní distributor: UNCARIA ČR. s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super potraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
Obtíže: Špatné trávení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: