CDF - kapsle

Kód: 2639
–5 %
48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0 XL
–5 % 894 Kč
Skladem (1 ks)

Originální bioinformačí výrobek fa. Diochi - CDF - kapsle

Hmotnost: 80 kapslí

Výrobce a distributor: Diochi s.r.o.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bioinformační přípravek (doplněk stravy) s flavonoidy, přírodními silicemi a vitamíny. Obsahuje vitamín  D, C, B2, flavonoidy z vinných hroznů a černého bezu. Vitamín C je v CDF zastoupen v podobě mikrogranulí, který je charakteristický svým postupným uvolňováním Ester-C, který má několikanásobně silnější antioxidační účinky, než má normální podoba vitaminu C.

Povolená tvrzení dle zákona EU: Vitamin C (vinné hrozny) napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, pokožky a tvorbě kolagenu a působí jako přirozený antioxidant. Vitamin D a B12 se podílí na procesu dělení buněk (tvorba kolagenu). Tea tree silice působí jako přirozený antioxidant, podporuje pohyblivost kloubů a napomáhá k (před)menstruačnímu komfortu. Bez černý působí jako přirozený antioxidant a normalizuje vylučování vody z organizmu. Vavřín podporuje hojení ran, působí protizánětlivě a jako antioxidant a normalizuje funkce oběhové soustavy.

Složení:

Vitamín C, Ester vitamínu C, Vinné hrozny extrakt (flavonoidy, Resveratrol), Černý bez extrakt (flavonoidy), Vitamín B2, Vitamín D

Směs éterických silic:

Tea tree (silice rostliny: kajeputu střídavolistého Melaleuca alternifolia), Vavřín (silice rostliny: Vavřín kubébový - Litsea cubeba), Myrta (silice rostliny: Myrta – Myrtus)

Želatina
maltodextrin

Dávkování:

Dospělí: 1-2 kapsle 1-2x denně.

Děti do 6 let: 1 kapsle 1-2 denně.

Užívat v průběhu jídla, dostatečně zapít vodou.

Upozornění:

  • Užívejte vždy po jídle!
  • Není vhodné pro děti.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Během užívání zvyšte pitný režim.
  • Výrobek není náhradou pestré stravy.

 Doporučení:

1. Dodržujte pitný režim.

2. Jste-li v lékařském šetření, řiďte se pokyny lékaře!

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super potraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: