Dračí krev / Sangre de drago Original Uncaria® 30 ml

Kód: 3061
229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022
Originální pryskyřice Uncaria Dračí krev / Sangre de drago se řadí mezi doplňky stravy. Míza ze stromu Croton lechleri se nazývá v domorodém jazyce Sangre de drago, protože svou barvou připomíná krev. Vysoké stromy Croton lechleri rostou v oblasti Jižní Ameriky a místní obyvatelé tradičně jejich pryskyřici využívají v etnické medicíně. Pro získání pryskyřice Dračí krev Uncaria není třeba stromy pokácet! Získává se šetrným naříznutím. V balení najdete 30 ml dračí krve.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pryskyřice Uncaria Dračí krev 30 ml

Strom s názvem Croton lechleri se vyskytuje v tropických deštných lesích Jižní Ameriky. Je to štíhlý strom se skvrnitou šedobílou kůrou, který dorůstá výšky až 20 metrů. Má srdčité listy a jeho semena připomínají tvar draka - odtud pochází i domorodý název dračí krev. Poznat ho můžete i podle specifických a viditelných zářezů, které zde zanechali sběrači pryskyřice. Pro její získání indiáni opatrně naříznou kůru a červeně zbarvenou pěnivou mízu stáčí. Strom působí, jakoby krvácel, proto se míza nazývá dračí krev

Domorodí obyvatelé Amazonie využívají tuto pryskyřici už po staletí ve svém tradičním léčitelství. První nám známá zmínka o dračí krvi pochází z roku okolo 1600 z pera španělského přírodovědce a objevitele otce Bernabé Cobo, který popisoval léčivé účinky této šťávy. Dračí krev neznají pouze obyvatelé Amazonie, ale také domorodé kmeny z Mexika, Ekvádoru a Peru.

Dračí krev Uncaria se získává šetrným naříznutím kůry stromu. Naši dodavatelé za účelem získání pryskyřice stromy nekácí! Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem.

Dračí krev je možné konzumovat vnitřně jako doplněk stravy, nebo ji lze přidat do koupele či používat zředěnou na kloktání.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Dávkování:

vnitřně: 5 -10 kapek po jídle v 200 ml vody, začínejte na 2-3 kapkách, a pak postupně zvyšujte obden. Dávkování je individuální, podle snášenlivosti, lepší je brát po jídle.

kloktání a výplachy: 5 kapek rozředit v 1/2 dcl vody.

vnější použití a koupel: jednou kapkou potřít očištěné poškozené místo na pokožce (před aplikací Sangre de Drago je nutno ránu dezinfikovat) nebo připravit koupel s 20 kapkami

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let!

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: Otevřenou lahvičku je nutno čas od času protřepat a při dlouhodobém skladování neotevřených lahviček je nutno udělat s nimi totéž. Jinak má přírodní sediment tendenci klesat na dno a tam zatuhnout. 

Složení: pryskyřice Sangre de Drago (Croton lechleri Muell.Arg. - Resina) 

Množství: 30 ml

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super potraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: