Lipodestron - kapsle

Kód: 2651
–5 %
873599ca0af52bdbb5630522d6563fd5 XL
–5 % 894 Kč
Skladem do 3 dnů

Originální bioinformačí výrobek fa. Diochi - Lipodestron- kapsle

Hmotnost: 80 kapslí

Výrobce a distributor: Diochi s.r.o.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní stimulující produkt Lipodestron jsou přírodní bioinformační kapsle s vlastnostmi přírodního tonika a životabudiče. Lipodestron harmonizuje především energetickou dráhu – meridián řídící, jater, tenkého střeva, žaludku, plic, osrdečníku, močového měchýře a další meridiány

Povolená tvrzení dle zákona EU: Cesmína paraguayská napomáhá tělu vylučovat vodu z organizmu, kontroluje tělesnou hmotnost, osvěžení těla, reguluje únavu, metabolismus cholesterolu a podporuje oběhovou soustavu. Sedmikráska napomáhá k obranyschopnosti a normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů a působí jako přirozený antioxidant. Růže šípková podporuje normální trávení a činnost močového měchýře, podporuje normální trávení, plodnost, hojení ran, imunitní systém a celkový stav organizmu. Višeň obecná podporuje normální stav pokožky a tkání a močových cest. 

Složení

 

Extrakt z bylin:

Aframon rajské zrno (Afromum melagueta, Aframomum melegueta, Amom rajské zrno), Cesmína paraguajská (Ilex paraguariensis, připravuje se s ní nápoj Maté), Galanga (Laos, Lengkuas), Růže šípková (Rosa canina, Psí růže), Sedmikráska (Bellis), Višeň obecná (Prunus cerasus, Višeň)

Směs éterických silic:

Kardamom silice (silice rostliny: Kardamovník obecný - Elettaria cardamomum), Skořicová silice (silice rostliny: Skořicovník – Cinnamomum)

Želatina
Maltodextrin

Dávkování:

Dospělí: 1-2 kapsle 1-3x denně.

Děti od 6 let: 1 kapsle 1-3 denně.

Upozornění:

  • Není vhodné pro děti do 6 let
  • Uchovávejte mimo dosah dětí
  • Není vhodné pro těhotné a kojící ženy
  • Nepřekračujte doporučené dávkování
  • Během užívání zvyšte pitný režim
  • Výrobek není náhradou pestré stravy
  • Neužívejte těsně před spaním, neboť stimulanty aktivují tělo k vyšší fyzické a psychické aktivitě.
  • Pro rychlejší hubnoucí efekt snižte příjem kalorií a zvyšte pohybovou aktivitu. Rychlejšího spalování tuků docílíte například během, rychlou chůzí, ale i jinou pohybovou aktivitou. Vždy přizpůsobte zátěž úměrně svému věku

Doporučení:

1. Dodržujte pitný režim.

2. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Super potraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JC Avatar autora | 21.2.2021
Velmi