Caihua ( Caigua ) - prášek 250 g

Kód: 4809
419 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Caigua - prášek se řadí mezi doplňky stravy. Caigua bude většině z vás známá spíše jako Ačokča, oblíbená zelenina, které se přezdívá papriko-okurka a pěstuje se i v našich zahradách. Caigua pochází z Jížní Ameriky a mimo oblíbenou přísadu do salátů tvoří také vyhledávanou surovinu v tradiční etnické medicíně. V balení najdete 250 g jemně mletého prášku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prášek Caigua od Oro Verde 250 g

Pod názvem Caigua se skrývá rostlina Ačokča. Ta se řadí mezi prastaré popínavé peruánské byliny z čeledi tykvovitých, dorůstá do výšky až 5 metrů a tvoří keřovitá seskupení. Plody ačokči svou chutí připomínají něco mezi okurkou a paprikou, jsou zelené a podlouhlé. S oblibou se přidávají do salátů nebo pojídají jen tak. Narazit na ně můžete i v českých zahradách, ačokči se dobře daří i v našich podmínkách. Tato jednoletá bylina však není jen chutnou zeleninou, ale využívá se také v oblasti tradiční medicíny. Vy si ji teď můžete dopřát v podobě gelatinizovaného prášku, který se lépe vstřebává do těla. Plody ačokči jsou bohaté na minerální látky, vitamíny - hlavně skupiny B, pektiny, vlákninu i bílkoviny.

Notifikováno Ministerstve zemědělství ČR

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Cyclanthera pedata Schard. neschválila.

Co obsahuje naše balení? Speciálně vytříděné mleté plody rostliny Caigua bez semen.

Dávkování:

2 x denně polévkovou lžíci prášku denně rozmíchat v malém množství tekutiny (voda, džus) a vypít nejlépe ráno před jídlem.

Upozornění:

Uchovejte mimo dosah dětí.

Skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Nenahrazuje pestrou stravu.

Nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Složení: 100% Caigua mletého plodu bez semen

Množství: 250 g

Země původu: Peru

Výrobce: Oro Verde s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: