Maca ( maka ) plus C / 100g

Kód: 5007
369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023

FRESH NOVINKA! 

Osvěžující Maka. Směs Maky a extraktu z Camu Camu. Dokonalé spojení sil dvou plodů čisté přírody And a Amazonie. Strážce zdraví s dvojnásobnou sílou – Maka C Plus je vynikající podporou správné činnosti organizmu a dávkou osvěžení, energie a vitality na celý den. Nezastupitelná při sportu, stavech únavy a vyčerpání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO TO JE „MAKA C PLUS “

Strážce zdraví – teď s dvojnásobnou silou  

MAKA C PLUS je skvělou kombinací energie Maky a pocitu osvěžení Camu Camu, společně tvoří OSVĚŽUJÍCÍ MAKA FRESH. Dokonalé spojení dvou sil plodů čisté přírody And a Amazonie.

Maka vyniká mimořádně bohatou skladbou cenných složek, vitamínů, minerálů, aminokyselin, fytoestrogenů a dalších. Maka je známá a populární díky svému širokému spektru vlastností a slibuje nejen dodat organizmu potřebné látky, ale i příznivě ovlivňovat v něm probíhající procesy. Zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu, tedy obnovu tělesné a duševní síly. Camu camu, které je nejbohatším přírodním zdrojem dobře vstřebatelného vitamínu C, významně obohacuje Maku. Spojením sil těchto dvou darů peruánské přírody vznikla synergická, vynikající směs, celkově velmi prospěšná našemu organismu. 

Vitamín C, obsažený v plodech Camu Camu, slibuje ochranu před infekcemi, posiluje imunitu, chrání cévy, oční sítnici a nervy, posiluje krevní oběh. Má dobrý vliv na činnost mozku, stav pokožky, zpomaluje procesy stárnutí. Usnadňuje regeneraci organizmu nejenom při stavech únavy a vyčerpaní. Maka C Plus je vynikající podporou správné činnosti organizmu a dávkou osvěžení, energie a vitality na celý den. Nezastupitelná při stavech rekonvalescence, únavy, vyčerpání a sportu.

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ

Směs prášku z lehce pražených bulv Maky Macy Lepidium Meyenii Walp.50 % a atomizovaný extrakt z dužiny plodů Camu camu Myrciaria dubia 50 %. Dužina plodů Camu Camu má růžovou barvu, proto i směs Maka C Plus je narůžovělá a má lehce kyselou chuť, což určuje použitá proporce.  

Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu. Garantujeme pravdivost deklarovaného složení směsi, jeho poměru, čistoty a jakosti. 

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ

  1–2 lžičky prášku rozmíchat ve vodě, mléce, jogurtu nebo ovocné šťávě a vypít. Možno použít šejkr. Lze také přidat do smoothie, musli, kaší z ovesných nebo jahelných vloček apod.    

 

Množství: 100 g

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: