Canchalagua Original Uncaria® bylinný čaj 100g

Kód: 3451
Novinka Doprava zdarma
210 Kč
Skladem (2 ks)

Originální bylinný čaj Uncaria - CANCHALAGUA je doplněk stravy. Bylinka s názvem Canchalagua roste v jihoamerických Andách. Kvete nenápadnými drobnými žlutými kvítky a bývá součástí mnoha bylinných čajových směsí. Využívá se hojně v jihoamerické medicíně. V balení najdete 100 g směsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální čaj Uncaria - Canchalagua 100 g

Bylinku s názvem Canchalagua v Česku můžeme znát pod pojmenováním Kruženka zpeřená. Její domovinou je Jižní Amerika, ale pro své účinky se začala pěstovat také v Severní Americe nebo v Africe. Roste v malých keříčcích a její stonky i listy vypadají jako suché. To je ale jen zdání, rostlinka je plná života. Kvete maličkými žlutými kvítky, které můžete spatřit teprve při bližším pohledu. Roste nejraději na stráních a svazích, v houštinách a v blízkosti zemědělských statků. Vedle tradičního užití v jihoamerické etnomedicíně se ji přezdívá také „hierba de escoba“ tedy koště, díky svému charakteristickému větvení je domorodci užívána k zametání. Ochutnejte originální čaj z jihoamerických And.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat čaj Uncaria Canchalagua:

Bylinný čaj Canchalugua doporučujeme kombinovat s extraktem Macontro.

Dávkování:

Před použitím bylinný čaj doporučujeme promíchat.

3-5g byliny zalít cca 700 ml studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 5 minut. Odcedit. Pít 3x denně sklenku odvaru. Terapeutická dávka je 6-10 g. Pro zevní použití na omývání skvrn nebo kožních vyrážek použít menší množství vody.U našich bylinek doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:

Doplněk stravy vhodný pro ženy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám.

U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí. 

Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Složení: Sušené části rostliny Schkuhria Pinnata. Z čerstvého sběru, ručně přebírané v naší provozovně. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Hmotnost: 100 g

Země původu:  Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: sypané bylinné čaje
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: