Pasuchaca Original Uncaria® - bylinný čaj 100g

Kód: 3622
199 Kč
Skladem (2 ks)

Originální bylinný čaj Uncaria - PASUCHACA je doplněk stravy. Bylinka Pasuchaca patří mezi severoperuánský endemit, což znamená, že na ni nenarazíte nikde jinde než v této oblasti. Roste divoce vysoko v horách a vyskytuje se převážně v trsech. Obsahuje spoustu zajímavých látek, díky kterým se dlouhou dobu využívá v etnické medicíně. V balení najdete 100 g byliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální bylinný čaj Uncaria - Pasuchaca 100 g

V Jižní Americe najdeme obrovské množství bylinek, které svými obsahovými látkami usnadňují odpradávna život domorodým obyvatelům. V dnešní době se z nich můžeme radovat i my doma, a to například ve formě sušené. Mezi velmi vzácné byliny patří i Pasuchaca, která roste ve výšce od 3 500 m.n.m. Vyskytuje se pouze v severním Peru, v provincii Cajamarca. 

Tato drobná trvalá rostlinka roste v trsech a kvete drobnými kvítky růžové, fialové a bílorůžové barvy. Trsy z dálky vypadají jako bílé, ochmýřené kameny zlehka oble vystupující nad horizont. Domorodí obyvatele si dlouho její schopnosti nechávali pro sebe, teprve v 21. století se dostala do hledáčku vědců a bylinkářů. Vy si její chuť můžete dopřát v podobě dobrého čaje.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz.

S čím kombinovat čaj Pasuchaca:

Bylinný čaj Pasuchaca doporučujeme kombinovat extrakty Tawari a Tawarillo.

 Dávkování:

Nejčastěji 3-5 gramů byliny zalít cca 700 ml studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 5-10 minut. Odcedit. Pít 3x denně 1 sklenku. 

Upozornění:

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám.

U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí. 

Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Složení: Speciálně vytříděné, sušené listy rostliny Geranium dielsianum Knuth - Pasuchaca. Z čerstvého sběru, ručně přebírané v naší provozovně. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Hmotnost: 100 g

Země původu:  Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: sypané bylinné čaje
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: