Nopal Flax Mix colon cleaner Original Uncaria® / 250g

Kód: 3373
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Směs peruánských rostlin Nopal Flax Mix colon cleaner Original Uncaria se řadí mezi doplňky stravy. Prášek obsahuje sušené mleté plody kaktusu nopal, zlatá lněná semínka, ananas, lucumu, listy senny a pšeničné otruby. V balení najdete 250 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs bylin a ovoce Nopal Flax Mix colon cleaner Original Uncaria 250g

V Jižní Americe najdete spoustu zajímavých rostlin, které mají nejrůznější účinky. Domorodí obyvatelé se je naučili zpracovávat nejen na jídlo, ale také pro účely dnes již tradiční etnické medicíny. Své znalosti si nenechávají pro sebe, a tak prostřednictvím sušených bylin, extraktů a nejrůznějších mletých prášků můžeme i my v Evropě okusit kus tohoto rostlinného bohatství.

Mezi zajímavou směs bylin patří i Nopal Flax Mix colon cleaner Original Uncaria, který kombinuje bylinky se semínky a dalšími surovinami. 

Co všechno ve směsi najdete?

  • Plody kaktusu nopal - známý také jako Opuncie. Nejrozšířenější je v Mexiku, ale najdeme ho v tropických oblastech celého světa.
  • Zlatá lněná semínka - semínka nejvyšší kvality s vysokým obsahem Omega 3,6 a 9
  • Ananas - oblíbené ovoce, které obsahuje množství vitaminu A, B a C a také velký podíl vlákniny
  • Lucuma - Plod lucumy je velmi oblíbeným ovocem tropů Jižní Ameriky pro svoji jemně oříškovou a příjemně nasládlou chuť. Právě pro ni a relativně nízký obsah cukrů je zdravým alternativním sladidlem.
  • Senna listy - využívá se v bylinných čajích, působí jako přírodní projímadlo
  • Pšeničné otruby - vedlejší produkt při zpracování pšenice, obsahují množství proteinů a minerálů

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje naše balení? Nopal Flax Mix Colon Cleaner – směs zpracovaná peruánskými farmaceuty, která obsahuje v dobře vyváženém poměru následující složky: mleté plody kaktusu nopal, zlatá lněná semínka nejvyšší kvality s vysokým obsahem Omega 3,6,9, ananas, lucuma, listy senny a pšeničné otruby. Směs má příjemnou chuť. Hmotnost 500 g. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Dávkování:

1-2x denně 1-2 lžičky směsi rozmíchat ve vodě, mléku, džusu nebo jiné zvolené tekutině a vypít (kdykoliv během dne). Doporučuje se začínat od menší dávky. Hodí se i jako přídavek do müsli, vloček, jogurtu. Směs možno také použít jako přídavek do pečiva, které obohatí o prospěšné látky.

Upozornění:

Nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Složení: mleté plody kaktusu nopal, zlatá lněná semínka nejvyšší kvality s vysokým obsahem Omega 3,6,9, ananas, lucuma, listy senny a pšeničné otruby

Množství: 250 g

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.3 kg
Obtíže: Zácpa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: