Anona Graviola extrakt v kapslích Original Uncaria® / 90 kapslí

Kód: 3247
365 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

VÝROBCE ZMĚNIL OBAL.

Anona Graviola je vysoce kvalitní, čistý extrakt v kapslích a řadí se mezi doplňky stravy.  Anona Graviola, známá také jako Anona ostnitá nebo Láhevník ostnitý je ovocný strom rostoucí v tropické části Peru. Plodí zajímavé plody pokryté měkkými ostny. V Latinské Americe jsou velmi oblíbené a chuťově připomínají směs banánů a jahod. Rostlina se využívá od pradávna v tradiční etnomedicíně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné tablety Uncaria Anona Graviola 90 ks

Co je to Anona Graviola? Anona Graviola je vysoce kvalitní, čistý koncentrát (extrakt) z rostliny Anona muricata. Ten je u nás známý pod jménem Láhevník ostnitý, a to právě díky plodům, které na sobě mají měkké bodlinky. Obsahuje množství alkaloidů, mimo jiné izoquinolové - asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taniny, polyfenoly, nenasycené mastné kyseliny, vitamín C a další prospěšné látky.

Graviola má podobu menšího, stálezeleného stromku, který se pne do výšky 5-6 metrů. Jeho listy jsou velké, hladké a lesklé. Plodí srdčité plody o velikosti až 20 cm v průměru, které mají šťavnatou bílou dužninu. Graviolu můžete potkat v nejteplejších oblastech Jižní Ameriky, a to včetně Amazonie. Plody se běžně prodávají na tržištích pod názvem graviola nebo guanabana, do Evropy se však dostávají jen zřídka ve své syrové formě. Všechny části stromu gravioly jsou užívány v tropické přírodní medicíně - kůra, listy, kořeny, plody i semena (POZOR, ta jsou jedovatá!). 

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Dávkování:

1 kapsli 3x denně zapít vodou.

Upozornění:

Může snižovat krevní tlak.

Doplněk stravy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučenou dávku. Doporučuje se užívat maximálně 3 měsíce, pak je možné udělat měsíční pauzu a eventuálně kúru zopakovat.

Nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Složení: 90 vegetariánských kapslí po 250 mg (22,5g) extraktu Anona muricata. 

Množství: vegetariánské kapsle 90 x 250 mg

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
Obtíže: Poruchy paměti a soustředění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: