Dárkové balení Uncaria ,, IMUNITA EXTRAKT" 90x300mg + 90x350mg + 30ml

Kód: 4707
Akce Novinka
–10 %
imunita kapsle
–10 % 978 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sleva 10 % oproti zakoupení produktů samostatně.

DÁRKOVÝ BALÍČEK od fa. Uncaria ,,Imunita extrakt" obsahuje extrakty z jihoamerických bylin Chuchuhuasi a Vilcacora + pryskyřici Dračí krev. Vybrané bylinky vzájemně podporují své účinky a kúra je sestavena tak, aby měla co nejlepší efekt. V balení najdete 2x 90 tablet a 30 ml pryskyřice. Balíček pořídíte za výhodnou cenu oproti koupi jednotlivých produktů zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Uncaria ,,Imunita Extrakt"

V balíčku Uncaria Imunita najdete tři druhy oblíbených amazonských bylin, které společně výborně kooperují. Jedná se o extrakt z bylin, který je uložený v kapslích a mízu Sangre de drago.

Chuchuhuasi

Až 30 m vysoký strom zvaný Chuchuhuasi roste v amazonské džungli, ale také v oblasti Peru, Bolívie nebo Ekvádoru. Indiáni ho mají v hluboké úctě a recepty na odvar z tohoto stromu si předávají z generace na generaci. Pro přípravu odvaru a dalších místních specialit se využívá jeho tvrdá kůra. Velmi populární je například nápoj s názvem Jungle drink, který představuje výluh kůry chuchuhuasi v rumu. Protože je podnebí v pralese náročné a člověk potřebuje pro pohyb v něm dostatek energie, je tento nápoj vítanou vzpruhou, kterou si rádi vychutnají i turisté.

Vilcacora

Objevte rostlinné bohatství Amazonie v podobě bylinného extraktu z Vilcacory v kapslích Original Uncaria. Vilcacora, Uncaria, Kočičí dráp či Uňa de Gato, Řemdihák plstnatý - to všechno jsou jména pro jednu jedinou rostlinu, kterou najdete hluboko v jihoamerické džungli. Vilcacora svým vzhledem připomíná liánu a pomocí ostnů na listech se po okolních dřevinách šplhá až do výšky 30 metrů, aby se dostala k cenným slunečním paprskům. Právě ostny připomínající kočičí drápy přinesly rostlině jedno ze známých pojmenování.

Vilcacora má mezi domorodými indiány doslova posvátné postavení. Amazonské kmeny ji využívají pro odvary a nejrůznější tinktury už po mnoho generací. Rostlina má pozitivní vliv na klouby a podporuje přirozenou imunitu. 

V kapslích Uncaria najdete Vilcacoru neboli Uncariu tomentosa v podobě extraktu v kapslích, ve kterých najdete pouze vnitřní část kůry Vilcacory, která se používá při etnomedicíně. Kapsle představují jednoduchý a rychlý způsob, jak si dopřát cenné látky, aniž byste museli pracně vařit odvar.

Dračí krev

Strom s názvem Croton lechleri se vyskytuje v tropických deštných lesích Jižní Ameriky. Je to štíhlý strom se skvrnitou šedobílou kůrou, který dorůstá výšky až 20 metrů. Má srdčité listy a jeho semena připomínají tvar draka - odtud pochází i domorodý název dračí krev. Poznat ho můžete i podle specifických a viditelných zářezů, které zde zanechali sběrači pryskyřice. Pro její získání indiáni opatrně naříznou kůru a červeně zbarvenou pěnivou mízu stáčí. Strom působí, jakoby krvácel, proto se míza nazývá dračí krev. 

Domorodí obyvatelé Amazonie využívají tuto pryskyřici už po staletí ve svém tradičním léčitelství. První nám známá zmínka o dračí krvi pochází z roku okolo 1600 z pera španělského přírodovědce a objevitele otce Bernabé Cobo, který popisoval léčivé účinky této šťávy. Dračí krev neznají pouze obyvatelé Amazonie, ale také domorodé kmeny z Mexika, Ekvádoru a Peru.

Dračí krev je možné konzumovat vnitřně jako doplněk stravy, nebo ji lze přidat do koupele či používat zředěnou na kloktání.

Upozornění:

  • Není vhodné pro děti do 3 let!
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Skladování: Otevřenou lahvičku je nutno čas od času protřepat a při dlouhodobém skladování neotevřených lahviček je nutno udělat s nimi totéž. Jinak má přírodní sediment tendenci klesat na dno a tam zatuhnout. 

Složení: 100% pryskyřice Sangre de Drago 30ml (Croton lechleri Muell.Arg. - Resina), Uncaria tomentosa 90 vegetariánských kapslí po 300 mg , 90 vegetariánských kapslí po 350 mg Chuchuhuasi

Množství: balíček obsahuje 3 ks gramáž viz. výše.

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: